درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
214 بازدید
قبل در معافیت مالیاتی توسط
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
جهت معافیت از مالیات برای ثبت اختراع در جهت فعالیت بصورت شرکت یا حقیقی ، کدام طریق بهتر است فعالیت کنم؟ چون ماده ۱۴۴ این عنوان شده و از معافیت در خدمات از اختراع معاف میباشند.
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (32,470 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط
به طور خلاصه شرکتی.
به تفضیل:
مطابق بخشنامه اجرایی 144 شما برای دریافت معافیت و مجوز های لازم مکلف به ارائه گزارش و مدارک که شامل دفتر روزنامه و کل رسمی و درصورت نیاز صورت های مالی حسابرسی شده میباشید که اینکار ملزم به داشتن شرکت ثبت شده است. در صورتی هم که بخواهید از معافیت شرکت های دانش بنیان استفاده کنید نیز این معافیت مطابق بخشنامه: 200/20384/ص مورخ 16 بهمن 92 فقط به شرکت ها تعلق میگیرد و صراحتا قید شده است که به اشحاص حقیقی تعلق نمیگیرد.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین

.
.
...