درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
51 بازدید
قبل در مالیات ارزش افزوده توسط (190 امتیاز)
باسلام و وقت بخیر

توضیحات: ما از سال 87 مشمول مالیات بر ارزش افزوده شده ایم ولی گواهی مالیات بر ارزش افزوده را بتازگی گرفته ایم.

مدیرکل امور مالیاتی تهران اشاره داشت که میتوانیم از تمامی مشتری های قبلی (با صدور فاکتور اصلاحیه) و با این گواهی نامه (که تاریخ مشمولیت را ذکر کرده) مالیات بر ارزش افزوده را دریافت کنیم./

سوال: فاکتورهای اصلاحیه (مربوط به فروش سالهای گذشته) باید به چه صورت صادر گردد؟ تاریخ روز باشد؟ شماره فاکتور قبلی باشد یا جدید؟ متن خاصی باید داشته باشد یا دقیقاً متن فاکتور قبلی؟ بالای فاکتور رسمی اصلاحیه ذکر شود؟

ممنونم
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (90,280 امتیاز)
باتوجه به اهمیت تسلسل شماره فاکتورها که مشخصات خاص خودش رادارد بهتراست فاکتورهای قبلی را با دست اصلاح وارزش افزوده انجام دهید و همراه یک نامه وبحشنامه دراین رابطه وذکر ماده 15مطالبه کنید

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین

.
.
...