درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
73 بازدید
قبل در حسابداری و مالیات شرکت ها توسط (100 امتیاز)
نرم افزارهایی که دارای گواهینامه معتبر از شورای عالی انفورماتیک باشند از نظر سازمان امور مالیاتی مورد تایید می باشند طبق کدام ماده قانونی میشه ماده  قانون رو بگید؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (14,940 امتیاز)
سلام

براساس ائین نامه اجرایی ماده 95 اعلام شده نرم افزارها مورد را اداره دارائی باید اعلام کند ولی تا 3سال پس از تصویب قانون همه میتوانند از نرم افزارهای خودشان استفاده کنند تا لیست را ابلاغ کنند.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

0 امتیاز
1 پاسخ 15 بازدید
  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین
.
.
...