درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
126 بازدید
قبل در مالیات ارزش افزوده توسط (15,170 امتیاز)
سلام

اظهارنامه ارزش افزوده فصل قبل رو تسلیم و پرداخت کردیم. الان فهمیدیم که خدمات امون از مالیات ارزش افزوده معاف بوده.

 

طبق تبصره 2 از ماده 17 قانون مالیات ارزش افزوده گفته شده که مالیات ارزش افزوده پرداخت شده برای کالاها و خدمات معاف قابل استرداد نیست.

می خواستم ببینم راهی هست که مالیات پرداخت شده امون رو تهاتر کنیم با دوره های آتی؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (2,450 امتیاز)
سلام .

چند نکته مبهم وجود داره

۱- شما از مشتری ها تون ارزش افزوده گرفتین ؟ و فاکتور فروش با قید ارزش افزوده دادین؟

۲- منظور از تبصره ۲ ماده ۱۷ ، ارزش افزوده های خرید شماست که قابل تهاتر با ارزش افزوده فروش نیستش

۳- شما می تونین اظهارنامه اصلاحی بزنین و اعداد رو اصلاح کنین ولی انتقال پول اظهارنامه اصلی به دوره بعد بجز اثبات پس از رسیدگی امکان پذیر نیس

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین

.
.
...