درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
56 بازدید
قبل در معافیت مالیاتی توسط (100 امتیاز)
سلام وقت بخیر،

ما یه موسسه فرهنگی دیجیتال هستیم که مجوز هایمون از ارشاد هست، مجوز پایگاه خبری و پنج مجوز دیگه داریم و طبق بند ل ماده 139 معاف از مالیات هستیم، الان میخوایم پروانه کانون تبلیغاتی رو برای موسسه از ارشاد بگیریم، برای بحث مالیات و دارایی و... به مشکل نمیخوریم؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (4,220 امتیاز)
سلام

معافیت مالیاتی تصریح شده در بند ل ماده 139 ق.م.م صرفا مربوط به فعالیتهای فرهنگی و مطبوعاتی مشخص شده در متن قانونه

هر فعالیت دیگه ای که شامل معافیت نباشه جداگانه مشمول مالیات میشه

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین

.
.
...