بیدبرگ : مشاوره بیمه ، مالیات و امور حقوقی

سوالات متداول

بیدبرگ در چه حوزه های مشاوره ارائه می کند؟

با توجه به اینکه هر درخواست بیدبرگ با توجه به توضیحات برای متخصص مربوط به آن حوزه ارسال می شود، بیدبرگ در همه مباحث مربوطه به بیمه تامین اجتماعی و قانون کار، دیه و دریافت خسارت از شرکت های بیمه، مالیات و حسابداری، ثبت شرکت و برند و همه موارد مربوط به امور حقوقی و کیفری به صورت تخصصی مشاوره ارائه می کند

آیا امکان دارد نظر مشاوران با هم تفاوت داشته باشد؟

این مورد بسته به موضوع دارد. پیشنهاد ما این است برای اطمینان بیشتر از حداقل دو مشاور راهنمایی دریافت شود. برای دریافت هر مشاوره می توانید بیدبرگ جداکانه ثبت کنید.

مشاوران بیدبرگ چه کسانی هستند؟

مشاوران بیدبرگ از بین وکلا، مدیران و بازنشستگان سازمان های مربوطه در حوزه های بیمه، مالیات و امور حقوقی انتخاب می شوند. صلاحیت مشاوران بر اساس مجوزها، دانش، تجربه و دیگر معیارهای بیدبرگ مورد بررسی قرار گرفته است.

هزینه استخدام یک مشاور متخصص بیمه، مالیات و امور حقوقی بسیار بالاست. چرا هزینه بیدبرگ به عنوان یک مشاور متخصص پایین است؟

بیدبرگ توانسته با استفاده از ابزارهای نوین فناوری اطلاعات، هزینه های ارائه خدمات توسط مشاوران را کاهش دهد. اگرچه این کاهش قیمت نه تنها اثری بر کاهش کیفیت خدمات مشاوران نداشته است، بلکه به دلیل پیگیری بیدبرگ، باعث بهبود کیفیت ارائه خدمات مشاوران نیز شده است.

پس از پرداخت هزینه برای دریافت مشاوره تلفنی چکار کنم؟

پس از پرداخت وجه، تاییدیه پرداخت برای شما پیامک می شود و درخواست شما با توجه به توضیحات ارائه شده برای مشاور متخصص در آن حوزه ارسال می شود تا در اولین فرصت با شما تماس بگیرد.

اگر از گرفتن مشاوره پشیمان شدم آیا می‌توانم مشاوره را لغو کنم؟

بله، امکان لغو مشاوره قبل از دریافت مشاوره وجود دارد. توجه داشته باشید بیدبرگ تضمین رضایت از مشاوره به شما ارائه داده است بدین صورت که امکان عودت کامل وجه به شما در صورت عدم رضایت از مشاوره، تا ۲ روز بعد از دریافت مشاوره وجود دارد.

بعد از دریافت مشاوره در صورتی که مجدد نیاز به مشاوره داشتم چکار کنم؟

توجه داشته باشید هر درخواست فقط برای یکبار مشاوره می باشد و برای دریافت مجدد مشاوره نیاز است تا مجدد درخواست خود را ثبت نمایید. در ضمن اگر تمایل دارید تا از مشاور که قبلا مشاوره گرفته اید مشاوره دریافت کنید حتما در بخش توضیحات این مورد را ذکر نمایید.

آیا امکان ارسال تصویر و اوراق و ارا و مدارک وجود دارد؟

در صورتی که مشاور صلاح بداند به شما اطلاع میدهد تا تصویر مدارک را برایش ارسال نمایید ولی بصورت کلی بیدبرگ بررسی پرونده انجام نمی دهد و صرفا خدمات مشاوره را ارائه می نماید.

زمان ارائه مشاوره ها در چه زمانی است؟

ارسال درخواست برای مشاوران از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۸ شب می باشد. البته این امکان میسر است که در صورت اطلاع مشاور خارج ازاین زمان با شما تماس بگیرد. توجه داشته باشید مشاور حداکثر ۹ ساعت پس از ثبت درخواست می بایست با شما تماس بگیرد، در صورت عدم تماس مشاور می توانید این موضوع را از طریق لینکی که در پیامک برای شما ارسال شده اطلاع دهید تا بیدبرگ پیگیری لازم را صورت دهد.

تماس از طرف چه کسی انجام می‌شود و چه مدت می توان مشاوره دریافت کرد؟

پس از ثبت درخواست اطلاعات تماس شما برای مشاور ارسال می شود و مشاور با موبایل شما تماس می گیرد. مدت زمان مشاوره حداکثر ۲۰ دقیقه می باشد. در صورتی که نیاز به مشاوره بیشتر داشتید میبایست مجدد درخواست بیدبرگ خود را ثبت نمایید.

بیدبرگ در کدام شهرها خدمات ارائه میدهد؟

با توجه به اینکه خدمات بیدبرگ از طریق خطوط تلفن انجام می شود، در هر کجای دنیا که باشید می توانید از خدمات بیدبرگ استفاده کنید.


مشاوره تلفنی

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور

در صورتی که می خواهید همواره یک مشاور متخصص بیمه، مالیات و امور حقوقی داشته باشید، بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید

  • بیدبرگ
  • با انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور خود، تیمی از مشاوران متخصص را در کنار خود داشته باشید
بررسی کاربر
۰ (۰ رای)
در حال ارسال
اسکرول به بالا