دریافت مشاوره تخصصی
0 امتیاز
563 بازدید
در نفقه و تمکین توسط (210 امتیاز)
سلام

آیا عدم پرداخت نفقه زن و فرزند برای مرد حکم کیفری دارد ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
توسط (3,740 امتیاز)
سلام

طبق ماده 642 قانون مجازات اسلامی در صورتی که شوهر با داشتن استطاعت مالی، نفقه زن خود را در صورت تمکین ندهد دادگاه او را به حبس از سه ماه و یک روز تا پنج ماه محکوم می نماید.

مشاوره های مشابه

    دریافت مشاوره تلفنی تخصصی
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ    حضور در گپ و گفت

رزرو آنلاین مشاوره رزرو آنلاین مشاوره مشاوره آنلاین


.
.
...