درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
1,121 بازدید
قبل در نفقه و تمکین توسط (-280 امتیاز)
سلام

در صورت بخشش نفقه و پشیمان شدن زن آیا امکان دریافت مجدد نفقه وجود دارد ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (4,580 امتیاز)
با سلام

اگر زن نفقه را ببخشد البته اگر دلیلی برای پشیمانی یا شرطی باشد که متعاقباً به تحقق نرسد طبق ماده 198 قانون آئین دادرسی مدنی میتواند حق یا دین خود را مطالبه کند و رجوع از هبه در این راستا محقق میشود.

مشاوره های مشابه

    انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ

رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین


.
.
...