عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+3 امتیاز
2,170 بازدید
سوال شده قبل در بیمه عمر و سرمایه گذاری توسط
ویرایش شده قبل توسط
سلام

من میخواستم مادرم رو بیمه کنم میخواستم بدونم حداکثر سنی که میشه بیمه عمر خرید چند ساله؟
4 پاسخ
+1 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (56,700 امتیاز)
با سلام ،

حداکثر سن در تمام شرکت های بیمه تا 70 سال می باشد، ولی شرکت بیمه سرمد تا 80 سالگی و بیمه ایران تا 104 سالگی طبق تبلیغات اعلامی بیمه عمر راانجام می دهند.
+1 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (1,330 امتیاز)
درود

با توجه به جواب همکاران گرامی در اکثر شرکتها به علت اینکه مدت قرارداد از 5 سال شروع میشه اگه مادر شما مشکل پزشکی در آزمایشات نداشته باشه قبل از 65 سالگی میتونه بیمه بشه . اما 3 شرکت هستن که بعد از این سن هم بیمه میکنن.
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (11,920 امتیاز)
درود،افرادی که 65 سالشون نشده میتوانند این بیمه رو برای خودشون تهیه کنند.ولی از 65  سال به بعد امکان بیمه شدن وجود ندارد.
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط
با سلام

وقت به خیر

سوال بسیار خوبی بود

طبق قانون بیمه مرکزی مجموع سن شخص بیمه شده و مدت بیمه نامه باید از 70 سال تجاوز نکند.

به طور مثال یک شخص 60 ساله می تواند بیمه نامه خریداری نماید اما مدت بیمه نامه وی باید 10 ساله باشد.

یا فرد 20 ساله می تواند بیمه نامه خریداری نماید و مدت آن می تواند تا 50 سال نیز ادامه داشته باشد.

یا یک فرد 65 ساله می تواند بیمه نامه را بخرد ولی فقط به مدت 5 سال

همیشه در کنار شما

ارادتمند - احسان اسدالهی

سوالات مشابه

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...