درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
3,596 بازدید
قبل در سوابق بیمه توسط (150 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
با سلام و احترام

دوست عزیزی عنوان کرد که  5  سال سابقه بیمه از یک شرکت دارد و  7  سال  از یک شرکت دیگر  ،  5 سال سابقه بیمه در شرکت  اول به حساب آمده و  7  سال سابقه بیمه در شرکت دوم به حساب نیامده ،  با توجه به اینکه  66  سال دارد  ؛  برای خریدن  سابقه بیمه  به مدت  7  سال   چه مبلغی را باید پرداخت نماید ؟   اگر  5  سال را بخواهد  خریداری کند  چه مبلغی ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (30,830 امتیاز)
با سلام

در صورتیکه دارای سوابق به مدت 7 سال از یک شرکت دیگر دارید می بایست به همراه مدارک دال بر اشتغال در کارگاه دوم به اداره کار محل مربوطه مراجعه نموده و نسبت به ثبت دادخواست علیه کارفرما اقدام نمائید و به استناد ماده 148 قانون کار ، کارفرما مکلف به واریز حق بیمه شما می باشد.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...