برای دریافت مشاوره تلفنی یا حضوری اینجا کلیک کنید.

آیا می توان بیمه درمان تکمیلی گروهی در قالب باشگاه مشتریان ارائه کرد ؟

+1 امتیاز
86 بازدید
سوال شده 6 ماه قبل در بیمه تکمیلی گروهی توسط روشنی (5,160 امتیاز)
سلام

می خواستم بپرسم آیا می تونیم بیمه درمان تکمیلی گروهی در قالب یکی از مزایای عضویت در باشگاه مشتریان سایت مون داشته باشیم؟

طبیعی هست که افراد عضو شرکت ما نیستن ولی می خواستیم از این طریق بیمه درمان تکمیلی براشون داشته باشیم.

ممنون از شما
حل سریع مشکل شما با مشاوره تلفنی یا حضوری

3 پاسخ

+1 امتیاز
پاسخ داده شده 6 ماه قبل توسط بیمه پاسارگاد (33,610 امتیاز)
دوست عزیز سلام ،وقت بخیر.

برای ارایه خدمات بیمه تکمیلی،شرکت های بیمه،لیست بیمه ازتون میخوان.

آیا شما لیست بیمه دارین؟

یا شما باید بصورت یک شرکت باشید که تعدادی عضو باشین و شرکت بیمه با شما قرارداد ببنده.

آیا همچنین شرایطی رو دارین؟
دارای دیدگاه 6 ماه قبل توسط روشنی (5,160 امتیاز)
نخیر. لیست بیمه تامین اجتماعی نداریم.. ممنون بابت نکته ای که گفتید
0 امتیاز
پاسخ داده شده 6 ماه قبل توسط روشنی (5,160 امتیاز)
ممنون بابت پاسخ

چیزی که ما پیگیری کردیم اگر نقدی پرداخت بشه و بیمه گر پایه داشته باشن مشکلی نداره-  یعنی درست نیست
دارای دیدگاه 6 ماه قبل توسط بیمه پاسارگاد (33,610 امتیاز)
دوست عزیز سلام،وقت بخیر.
اگه هر کسی بیمه پایه داشته باشه و به این راحتی بخواد بیمه تکمیلی برای خودش بخره،دیگه فلسفه اصلی بیمه تکمیلی زیر سوال میره.
داشتن بیمه درمان تکمیلی شرایط خودش رو داره.
اگه بنا باشه هر کسی با شرایط شما بیمه تکمیلی بشه،این اطمینان رو به شما میدم که فقط افراد بیمار که به بیمه تکمیلی نیاز دارن به گروه شما اضافه میشن.
زیرا اصولا در جامعه ایران ،فلسفه بیمه درمان تکمیلی هنوز جا نیفتاده دوست عزیزم.
مردم ما فکر میکنن که بیمه تکمیلی برای وقتیه که بهش نیاز دارن،در صورتی که شما حق بیمه تکمیلی رو پرداخت میکنین در زمان سلامتی که اگه براتون مشکلی پیش اومد،ازش استفاده کنین.
شرکت بیمه،بنگاه خیریه نیست که شما ۱ میلیون بهش بپردازی و ازش ۵۰ میلیون خسارت بگیری.
بلکه شرکت بیمه هم باید از اینکار منتفع بشه،سود ببره،به کارکنانش حقوق بده،جواب کسانی که سهام دارش هستن رو باید بده و خودش هم باید نفع ببره.
پس اگه شما قصد اینکار رو دارین،باید شرایطش رو هم داشته باشین.
البته منکر این نیستم که بعضی از شرکت های بیمه،بخاطر جذب مشتری در حال حاضر،حاضرن دست به خودکشی بزنن،منافع شون،سهام داراشون،کارکنان شون و بقیه شرکت های همکار رو بخطر بندازن و به هر شکلی که شده برای فروش سایر بیمه نامه هاشون اینکار هارو انجام بدن.
ولی در نهایت اونی که این وسط ضرر زیادی می کنه،شرکت بیمه است،نه بیمه شده ها.
و به همین دلیله که الان خیلی از این شرکت های بیمه همکار،یا ورشکست شدن(مثل بیمه توسعه،در نهایت تاسف) و خیلیاشونم در حال ورشکستگی هستن،که از بردن اسمشون معذورم،و در آینده ای بسیار نزدیک خواهیم دیدشون.
0 امتیاز
پاسخ داده شده 5 ماه قبل توسط بیمه پاسارگاد (33,610 امتیاز)
دوست عزیز مجددا سلام،وقت بخیر.

شرایطی استثنایی برای بیمه درمان تکمیلی در غالب باشگاه مشتریان شما فراهم آمده است.

در صورت تمایل در ساعات غیر اداری تماسی با بنده داشته باشین.

سوالات مشابه

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه بیمه-عمر قانون-کار بیمه-شخص-ثالث بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری بیمه-بیکاری سابقه-بیمه بازنشستگی پرداخت-حق-بیمه بیمه-مرکزی بیمه-زندگی پرداخت-خسارت مستمری-بازنشستگی لیست-بیمه قرارداد-کار اداره-کار بیمه-اختیاری بیمه-تکمیلی دفترچه-بیمه دیه بیمه-درمان-تکمیلی پرداخت-دیه حق-بیمه بیمه-اجباری تامین-اجتماعی شکایت-از-کارفرما حقوق-بازنشستگی پرداخت-بیمه مشاغل-سخت تامین_اجتماعی بیمه-مشاغل-آزاد بیمه-خویش-فرما بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه مقرری-بیمه-بیکاری بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-سلامت تصادف-رانندگی بیمه-نیروهای-مسلح بیمه-ایران سود-بیمه-عمر سازمان-تامین-اجتماعی خرید-بیمه-عمر خدمات-درمانی مرخصی-زایمان شرایط-بازنشستگی هدیه-ازدواج اخراج-از-کار بیمه-بدنه سن-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی محاسبه-دیه بیمه-خدمات-درمانی کمک-هزینه-ازدواج ارسال-لیست-بیمه بیمه-بازنشستگی بیمه-کارگران-ساختمانی حل-اختلاف

تماس با ما    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر   بهترین بیمه عمر   samt.tamin.ir    سایت بیمه تامین اجتماعی    مشاهده سوابق بیمه در منزل فیش بیمه تامین اجتماعی

سوال بیمه ای خرید آنلاین بیمه گروه بیمه

*پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند.

حقوق بازنشستگی   سابقه بیمه   استعلام بیمه خودرو   لیست بیمه  تامین اجتماعی

سوال مالیاتی خود را در رابطه با مالیات شرکت ها , مالیات ارزش افزوده , مالیات مشاغل , مالیات حقوق و دستمزد , مالیات عیدی , مالیات حقوق , مالیات پاداش هیئت مدیره , مالیات سنوات , مالیات ارث , مالیات املاک , مالیات سهام , مالیات خودرو , مالیات گمرک ,
...