عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+5 امتیاز
152 بازدید
سوال شده قبل در شرکت بیمه توسط
آیا قیمت سهام بیمه ها نشان دهنده میزان اعتبار آنهاست

چرا برخی شرکت های مهم قیمت کمتری دارند
1 پاسخ
+1 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط
با سلام . اعتبار شرکتهای بیمه به عواملی مانند سطح توانگری مالی که توسط بیمه مرکزی به صورت سالانه منتشر میشود بستگی دارد . و عوامل دیگری مانند سرعت در پرداخت خسارت . سرعت در پرداخت کارمزد نمایندگان و عوامل فروش . و توان نقدی و مجاز نگهداری ریسک که این هم از طرف بیمه مرکزی مشخص میشود. .

سوالات مشابه

+1 امتیاز
1 پاسخ 79 بازدید
سوال شده 2 سال قبل در شرکت بیمه توسط بی نام
+3 امتیاز
1 پاسخ 61 بازدید
سوال شده 2 سال قبل در شرکت بیمه توسط بی نام
+1 امتیاز
1 پاسخ 74 بازدید
+2 امتیاز
2 پاسخ 87 بازدید
+1 امتیاز
4 پاسخ 216 بازدید
+3 امتیاز
3 پاسخ 1,009 بازدید
+3 امتیاز
2 پاسخ 3,985 بازدید
+4 امتیاز
3 پاسخ 151 بازدید
سوال شده 2 سال قبل در شرکت بیمه توسط علی ضمدی
+4 امتیاز
1 پاسخ 75 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 44 بازدید
سوال شده 2 سال قبل در شرکت بیمه توسط بی نام
+2 امتیاز
1 پاسخ 99 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 60 بازدید
+7 امتیاز
3 پاسخ 456 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 108 بازدید

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...