سایت بیدبرگ با بازدید ماهانه بیش از ۱.۸ میلیون یکی از پرمخاطب ترین سایت های پارسی زبان در حوزه بیمه، مالیات و امور حقوقی می باشد

رزرو بنر تبلیغاتی

بنرهای تبلیغاتی بیدبرگ در ابعاد استاندارد و در مکان مناسب و در دیدرس مخاطب قرار داده شده‌اند تا بهترین بازده را برای مشتری داشته‌ باشند. در صورت تمایل نسبت به رزرو بنرهای تبلیغات در بیدبرگ می توانید از طریق ثبت درخواست در بخش ” تیکت پشتیبانی ” و یا تماس با تلفن ۰۲۱۹۱۰۲۷۸۴ با ما در ارتباط باشید.

رزرو رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که در سایت قرار می‌گیرد. در رپورتاژ آگهی می‌توانید محصول یا سرویس خود را به جامعه‌ی مخاطب بیدبرگ معرفی کرده و لینک مستقیم و Follow به وب‌سایت خود دریافت کنید. جهت رزرو رپورتاژ آگهی می‌توانید در توانید از طریق ثبت درخواست در بخش ” تیکت پشتیبانی ” و یا تماس با تلفن ۰۲۱۹۱۰۲۷۸۴ با ما در ارتباط باشید.

شرایط رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که شرکت‌ها برای معرفی محصول، سرویس یا دعوت از کاربران برای شرکت در یک کمپین خاص از آن استفاده می‌کنند. رپورتاژ آگهی در بخش مقالات بیدبرگ در لیست مطالب و آرشیو سایت برای یک سال می‌ماند.

متن رپورتاژ آگهی توسط مشتری نگارش شده و بیدبرگ تنها آن را ویرایش کرده و اشکالات نگارشی آن را رفع می‌کنیم. اما اگر مایل باشید که متن آگهی توسط تیم بیدبرگ نگارش شود، این کار با هزینه‌ی اضافی قابل انجام است. در هر رپورتاژ آگهی حداکثر مجاز به استفاده از ۳ تصویر و ۳ لینک هستید اما در تعداد کلمات متن محدودیتی وجود ندارد، با این حال اگر در این موارد زیاده‌روی کنید بازخورد منفی خواهید گرفت. برای هر رپورتاژ آگهی حداقل یک تصویر در سایز ۷۵۰ در ۵۰۰ پیکسل نیاز است..

تعرفه تبلیغ در شبکه های بیدبرگ

کانال تلگرام بیدبرگ

 1. پست ۴ ساعته (تمام مدت پست آخر): ۴۰ هزار تومان
 2. پست ۸ ساعته (تمام مدت پست آخر): ۷۰ هزار تومان
 3. پست دائمی: (پست آخر تا ارسال پست های روزانه کانال که بعد از آن حذف نمی شود): ۱۰۰ هزار تومان

صفحه اینستاگرام بیدبرگ
پست ۲۴ ساعته: ۵۵ هزار تومان

صفحه لینکدین بیدبرگ
پست دائمی: ۷۷ هزار تومان

**در صورتیکه ۴ تبلیغ با هم خریداری شود، یک تبلیغ هدیه در نظر گرفته می شود**

*برای تبلیغ در شبکه های اجتماعی بیدبرگ موارد زیر را مدنظر داشته باشید:

 • اثربخشی تبلیغ به کیفیت بنر و متن تبلیغ شما بستگی دارد.
 • طراحی گرافیک تبلیغ بر عهده سفارش دهنده آگهی می باشد.
 • حداکثر لغات ارسالی ۵۰ لغت می باشد (۲۵۰ کاراکتر)
 • در پست تبلیغی بعد از ارسال، ویرایش یا تغییری صورت نمی گیرد.
 • بر طبق آیین نامه ماده ۷ قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان و آیین نامه شماره ۷۱ شورای عالی بیمه مربوط به حقوق بیمه گذاران، مسئولیت هماهنگی های لازم و تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی تبلیغی می باشد.
 • طرح تبلیغی خود را قبل از واریز وجه برای ادمین ارسال نمایید تا تایید شود.
 • در صورت کنسل کردن تبلیغ بعد از واریز وجه، مبلغ ۵۰% از پرداخت انجام شده به عنوان جریمه هزینه های عملیاتی انجام شده نگه داشته می شود و مابقی مبلغ برگشت داده می شود.
 • مبالغ فوق با احتساب مالیات ارزش افزوده می باشد. در صورت درخواست فاکتور رسمی، هزینه ارسال فاکتور به عهده سفارش دهنده می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما در تماس باشید:
تلفن: ۰۲۱۹۱۰۲۷۸۴