بیدبرگ مشاوره تخصصی بیمه، مالیات و امور حقوقی می باشد

با انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور خود، تیمی از مشاوران متخصص را در کنار خود داشته باشید

سوالات متداول

بیدبرگ در چه حوزه های مشاوره ارائه می کند؟

با توجه به اینکه هر درخواست بیدبرگ با توجه به توضیحات برای متخصص مربوط به آن حوزه ارسال می شود، بیدبرگ در همه مباحث مربوطه به بیمه تامین اجتماعی و قانون کار، دیه و دریافت خسارت از شرکت های بیمه، مالیات و حسابداری، ثبت شرکت و برند و همه موارد مربوط به امور حقوقی و کیفری به صورت تخصصی مشاوره ارائه می کند

آیا امکان دارد نظر مشاوران با هم تفاوت داشته باشد؟

این مورد بسته به موضوع دارد. پیشنهاد ما این است برای اطمینان بیشتر از حداقل دو مشاور راهنمایی دریافت شود. برای دریافت هر مشاوره می توانید بیدبرگ جداگانه ثبت کنید.

مشاوران بیدبرگ چه کسانی هستند؟

مشاوران بیدبرگ از بین وکلا، مدیران و بازنشستگان سازمان های مربوطه در حوزه های بیمه، مالیات و امور حقوقی انتخاب می شوند. صلاحیت مشاوران بر اساس مجوزها، دانش، تجربه و دیگر معیارهای بیدبرگ مورد بررسی قرار گرفته است.

هزینه استخدام یک مشاور متخصص بیمه، مالیات و امور حقوقی بسیار بالاست. چرا هزینه بیدبرگ به عنوان یک مشاور متخصص پایین است؟

بیدبرگ توانسته با استفاده از ابزارهای نوین فناوری اطلاعات، هزینه های ارائه خدمات توسط مشاوران را کاهش دهد. اگرچه این کاهش قیمت نه تنها اثری بر کاهش کیفیت خدمات مشاوران نداشته است، بلکه به دلیل پیگیری بیدبرگ، باعث بهبود کیفیت ارائه خدمات مشاوران نیز شده است.

پس از پرداخت هزینه برای دریافت مشاوره تلفنی چکار کنم؟

پس از پرداخت وجه، تاییدیه پرداخت برای شما پیامک می شود و درخواست شما با توجه به توضیحات ارائه شده برای مشاور متخصص در آن حوزه ارسال می شود تا در اولین فرصت با شما تماس بگیرد.

اگر از گرفتن مشاوره پشیمان شدم آیا می‌توانم مشاوره را لغو کنم؟

بله، امکان لغو مشاوره قبل از دریافت مشاوره وجود دارد. توجه داشته باشید بیدبرگ تضمین رضایت از مشاوره به شما ارائه داده است بدین صورت که امکان عودت کامل وجه به شما در صورت عدم رضایت از مشاوره، تا ۲ روز بعد از دریافت مشاوره وجود دارد.

بعد از دریافت مشاوره در صورتی که مجدد نیاز به مشاوره داشتم چکار کنم؟

توجه داشته باشید هر درخواست فقط برای یکبار مشاوره می باشد و برای دریافت مجدد مشاوره نیاز است تا مجدد درخواست خود را ثبت نمایید. در ضمن اگر تمایل دارید تا از مشاور که قبلا مشاوره گرفته اید مشاوره دریافت کنید حتما در بخش توضیحات این مورد را ذکر نمایید.

آیا امکان ارسال تصویر و اوراق و ارا و مدارک وجود دارد؟

در صورتی که مشاور صلاح بداند به شما اطلاع میدهد تا تصویر مدارک را برایش ارسال نمایید ولی بصورت کلی بیدبرگ بررسی پرونده انجام نمی دهد و صرفا خدمات مشاوره را ارائه می نماید.

زمان ارائه مشاوره ها در چه زمانی است؟

ارسال درخواست برای مشاوران از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۸ شب می باشد. البته این امکان میسر است که در صورت اطلاع مشاور خارج از این زمان با شما تماس بگیرد. توجه داشته باشید مشاور حداکثر ۹ ساعت پس از ثبت درخواست می بایست با شما تماس بگیرد، در صورت عدم تماس مشاور می توانید این موضوع را از طریق لینکی که در پیامک برای شما ارسال شده اطلاع دهید تا بیدبرگ پیگیری لازم را صورت دهد.

تماس از طرف چه کسی انجام می‌شود و چه مدت می توان مشاوره دریافت کرد؟

پس از ثبت درخواست اطلاعات تماس شما برای مشاور ارسال می شود و مشاور با موبایل شما تماس می گیرد. مدت زمان مشاوره حداکثر ۲۰ دقیقه می باشد. در صورتی که نیاز به مشاوره بیشتر داشتید میبایست مجدد درخواست بیدبرگ خود را ثبت نمایید.

بیدبرگ در کدام شهرها خدمات ارائه میدهد؟

با توجه به اینکه خدمات بیدبرگ از طریق خطوط تلفن انجام می شود، در هر کجای دنیا که باشید می توانید از خدمات بیدبرگ استفاده کنید.


مشاوره تلفنی

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور

در صورتی که می خواهید همواره یک مشاور متخصص بیمه، مالیات و امور حقوقی داشته باشید، بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنیدبیدبرگ سه ماهه۸%
مدت همکاری: ۳ ماه
تعداد مشاوره تلفنی: نامحدود
حوزه های مشاوره: بیمه، مالیات و امور حقوقی
تضمین رضایت از همکاری
هزینه : ۶۰۰,۰۰۰ تومان
بیدبرگ یک ماهه
مدت همکاری: ۱ ماه
تعداد مشاوره تلفنی: نامحدود
حوزه های مشاوره: بیمه، مالیات و امور حقوقی
تضمین رضایت از همکاری
هزینه: ۲۵۰,۰۰۰ تومان
بیدبرگ تکی
مدت همکاری: فقط یک مشاوره
تعداد مشاوره تلفنی: یکبار به مدت حداکثر ۲۰ دقیقه
فقط در یکی از حوزه های بیمه، مالیات یا امور حقوقی
تضمین رضایت از مشاوره
هزینه : ۴۹,۰۰۰ تومان

دیدگاه کاربران در مورد بیدبرگ

٬٬ خیلی از مشکلاتم را از طریق همین سایت و راهنمایی مشاوران بطرف کرده ام . انشاالله سایت خوب و عالیتون رو به تمام همکاران و دوستام معرفی میکنم حتما براشون مفیده،،
معصومه ترابی

٬٬سایت بسیار پر محتوا و کارگشا با خدمات مشاوره ای و پاسخگویی جدی، سریع و بینظیر به مراجعین و کاربران. ،،
حامد جباری

٬٬ خواستم تشکر کنم از همدلی صمیمانه مشاوران شما، و هم اینکه از شما به دلیل مسئولیت پذیری در بیدبرگ بسیار ممنون و سپاسگزارم. ،،
سعید نعمتی

همه چیز در مورد بیمه و مالیات استارتاپ ها

کسب و کارهای پلتفرمی به کسب و کارهایی گفته میشود که با واسطه گری بین دو یا چندین گروه مشتری و ارائه دهنده خدمت/محصول، خلق ارزش می کنند. دیجی کالا، اسنپ، تپسی، الوپیک، تخفیفان، نت برگ و … از جمله کسب و کارهای پلتفرمی می باشند.
این کسب و کارها به دلیل پیچیدگی جریان های مالی (Cash Flow) خود، می بایست موارد مختلفی…»»
همه چیز در مورد بیمه و مالیات استارتاپ ها

آموزش گام به گام ارسال اینترنتی لیست بیمه

کارفرمایان ، بیمه شدگان اجباری، اختیاری حرف و مشاغل آزاد ، قالیبافی، رانندگان، کارگران ساختمانی و پیمانکاران و … می توانند برای پرداخت فیش سازمان تامین اجتماعی از روش پرداخت فیش حق بیمه از طریق USSD تلفن همراه اقدام نمایند: با وارد کردن کد # ۷۱۳*۷۲۴* بر روی گوشی تلفن همراه، وارد منوی پرداخت قبض سازمان تامین اجتماعی شده و با ثبت اطلاعات … »»
آموزش گام به گام ارسال اینترنتی لیست بیمه

سامانه خدمات غیر حضوری تامین اجتماعی

پرتال متمرکز خدمات غیر حضوری سازمان تامین اجتماعی برای ارائه تمامی خدمات سازمان بیمه تامین اجتماعی مانند:
موقعیت تمامی شعب و کارگزاری های سازمان تامین اجتماعی, کلیه سوابق بیمه ,اعتراض به سوابق ناموجود,محاسبه میانگین دستمزد, درخواست دفترچه بیمه, کمک هزینه ازدواج, مرخصی استعلاجی , مرخصی زایمان, مشاهده فیش حقوقی … »»
سامانه خدمات غیر حضوری تامین اجتماعی

مزایای بیدبرگ

اسم: بیدبرگ

توضیحات: با انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور خود، تیمی از مشاوران متخصص را در کنار خود داشته باشید

[ بیشتر ]

  • بیدبرگ
  • با انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور خود، تیمی از مشاوران متخصص را در کنار خود داشته باشید
بررسی کاربر
۰ (۰ رای)
در حال ارسال
رتبه بندی نظرات ۰ (۰ بررسی ها)
اسکرول به بالا