۴۷ درصد پرتفوی بیمه پارسیان ، شخص ثالث است

۵.۰
۴۷ درصد پرتفوی پارسیان؛ شخص ثالث است.

به گزارش بیدبرگ و به ننقل از بینا، هیأت مدیره بیمه پارسیان در پیامی خطاب به سهامداران گفت: ۴۷ درصد از پرتفوی ۱۱۱۸ میلیارد تومان حق بیمه مربوط به شخص ثالث است.

فرصت ارایه گزارشی از عملکرد و اقدامات شرکت طی سال ۱۳۹۳ و نیز برنامه‌ های آتی شرکت فراهم شده تا با بهره‌گیری از حمایت و همراهی ارزشمندتان، فصلی نوین از حرکت به سمت تعالی هر چه بیشتر را آغاز نماییم.

شرکت بیمه پارسیان (سهامی عام) در سال ۱۳۹۳ به منظور بهبود شاخص‌ های مالی و عملکردی خود و در نتیجه، افزایش سودآوری برای سهامداران محترم، تلاش نمود با رویکردی نوین به حفظ مشتریان فعلی و جذب مشتریان جدید بپردازد.

شرکت بیمه پارسیان توانست با عمال سیاست‌ های مناسب و بهره‌گیری از نیرو های مجرب و کارآزموده صنعت بیمه در کنار نیرو های تحصیلکرده، با سربلندی و افتخار سال ۱۳۹۳ را سپری نماید و از لحاظ شاخص‌ های کلان صنعت بیمه از جمله رشد مناسب پرتفوی و کسب پرتفوی بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریال نائل شود. در سال ۱۳۹۳ حق بیمه تولیدی مبلغ ۱۱.۱۸۲ میلیارد ریال می‌باشد که حدود ۴۷ درصد آن مربوط به رشته بیمه شخص ثالث و مازاد و حوادث راننده و حدود ۵۳ درصد آن مربوط به سایر رشته‌ های بیمه‌ ای می‌باشد. همچنین شرکت بیمه پارسیان در این بازه زمانی موفق به دریافت جوایز و گواهینامه‌ های مختلفی شد که مهم‌ترین آنها کسب گواهی‌نامه و تندیس رعایت حقوق مصرف‌کنندگان برای چهار سال متوالی، انتخاب به عنوان واحد پیشتاز بازار صنعت در جشنواره قهرمانان صنعت  برای چهار سال، کسب تندیس و تقدیرنامه جشنواره ملی بهره‌وری برای چهار سال به عنوان تنها شرکت بیمه‌ ای می‌باشد.

دریافت تندیس برند برتر که براساس نظرسنجی‌ های انجام شده توسط انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان که به محبوب‌ ترین برند در هر صنعت اعطا شده است، افتخاری دیگر برای بیمه پارسیان محسوب می‌شود که نشان از محبوبیت این برند نزد عموم مردم و مصرف‌کنندگان دارد.

عملکرد و دستاوردها نشانگر آن است که بیمه پارسیان از جایگاه مناسبی در صنعت بیمه  و اذهان عمومی مردم برخوردار است. از جمله عوامل مؤثر بر موفقیت شرکت را می‌توان کیفیت مطلوب خدمات، تنوع محصولات و شبکه وسیع فروش در سطح کشور دانست.


سوال بیمه ای خود را در رابطه با بیمه عمر ,  بیمه تامین اجتماعی  , بیمه سلامت , بیمه درمان تکمیلی ( بیمه تکمیلی ),  بیمه شخص ثالث ، قانون کار و …  را در مرجع سوالات بیمه بپرسید.

برای دریافت مشاوره رایگان خرید بیمه می توانید فرم دریافت مشاوره رایگان خرید بیمه را تکمیل کنید تا نماینده بیمه منتخب با شما تماس بگیرند.


فیش بیمه ، بیمه اختیاری و بیمه مشاغل آزاد

سوابق بیمه

بیمارستان بیمه تامین اجتماعی

شعب سازمان بیمه تامین اجتماعی

آدرس پیشخوان دولت و نمایندگی بیمه سلامت

بهترین بیمه عمر

دیدگاه خود را ثبت کنید: