گپ و گفت دوم با موضوع بررسی راهکارهای توسعه بیمه زندگی در جامعه

دومین نشست از سلسله نشست های گپ و گفت با موضوع بررسی راهکارهای توسعه بیمه زندگی در جامعه در روز دوشنبه ۲۷ مهرماه از ساعت ۱۷ الی ۱۹ در دانشگاه خوارزمی برگزار می شود. سندیکای بیمه گران ایران و شبکه اجتماعی بیمه بیدبرگ برگزارکنندگان این رویداد می باشند.

سخنرانان گپ و گفت دوم

سخنرانان این نشست آقای علی رفعتی رییس هیات مدیره انجمن صنفی کارفرمایی کارگزاران رسمی بیمه، آقای سعید نصیری معاون مدیرعامل شرکت بیمه کارآفرین، آقای محمدرضا فرهادی پور مدیر برنامه ریزی، آموزش و توسعه بیمه ایران معین و آقای امیر عابدینی رییس کانون سراسری نمایندگان بیمه پارسیان می باشند.

توسعه بیمه های زندگی در جامعه ایران همراه با چالش های اقتصادی و فرهنگی کلانی می باشد که در این نشست کارشناسان و شبکه فروش بیمه به بیان دیدگاه ها و تجربیات خود در این زمینه می پردازند.

آدرس محل برگزاری گپ و گفت دوم

آدرس محل برگزاری این نشست تهران، خیابان مفتح، بالاتر از متروی دروازه دولت، دانشگاه خوارزمی، سالن ۱۷ شهریور می باشد. ثبت نام و شرکت در گپ و گفت رایگان می باشد.

جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت www.gapogoft.net  مراجعه کرده و یا با دبیرخانه گپ و گفت به شماره ۳۳۳۳۴۸۹۸  تماس حاصل فرمایید.

Leave a Reply