فروش طرح جدید بیمه آتش‌سوزی بیمه‌ کوثر

فروش گواهی بیمه‌نامه جامع خانه و خانواده طرح کوثر به‌منظور ارائه خدمات و توسعۀ پوشش‌های بیمه‌ای آغاز شد.

به گزارش بیدبرگ و نقل از روابط‌ عمومی و اعلام مدیر بیمه‌های آتش‌سوزی بیمه‌کوثر، طرح جدید بیمه آتش‌سوزی منازل مسکونی تحت‌ عنوان طرح کوثر، یک پوشش جامع است که اغلب حوادث احتمالی داخل منزل مسکونی را پوشش می‌دهد.

حسن سماک امانی از صدور گواهی بیمه‌نامه جامع خانه و خانواده طرح کوثر در قالب دفترچه و طرح خانه‌ به‌ خانه جهت سهولت در فروش و صدور، خبرداد و گفت: در این طرح بیمه‌کوثر تعهد می‌کند که ساختمان، تأسیسات و اثاثیۀ منزل مسکونی افراد را در مقابل خطرات آتش‌سوزی، صاعقۀ‌ مستقیم، انفجار، زلزله و آتشفشان، سیل و طغیان آب، طوفان و تندباد، اثاثیه را در مقابل سرقت با شکست حرز، یک‌دستگاه خودروی متعلق‌به بیمه‌گذار مستقر در پارکینگ محل مورد بیمه در مقابل خطرات آتش‌سوزی، صاعقۀ مستقیم، انفجار، سیل، طوفان و زلزله و نیز مسئولیت مالی بیمه‌گذار در قبال همسایگان مجاور(فقط ساختمان و اثاثیه)، غرامت فوت و نقص‌عضو، هزینه پزشکی، جبران هزینه اجاره و اسکان موقت بیمه‌گذار وافراد خانواده وی وهمچنین هزینه پاکسازی راپوشش دهد.

وی درخصوص چگونگی صدور این گواهی بیمه‌نامه بیان‌کرد: صدور این گواهی بیمه‌‌نامه با مراجعه فروشندگان به منازل یا مراجعه بیمه‌گذاران به واحدهای صدور در سراسر کشور در حداقل زمان امکان‌پذیر است.

مدیر بیمه‌های آتش‌سوزی شرکت اظهارکرد: حق‌بیمه‌ها با اعمال بیش از ۵۰درصد تخفیف نسبت‌به نرخ پایۀ خطرات اصلی و اضافی محاسبه می‌گردد.

حسن سماک‌امانی با اشاره به اینکه این بیمه‌نامه در قالب سه طرح با حق‌بیمه‌ها و سرمایه‌های متفاوت صادر می‌شود، خاطرنشان‌کرد: افراد با پرداخت حق‌بیمه‌های ۴۰۰هزار، ۵۵۰هزار و ۷۰۰هزار ریال می‌توانند از تعهدات متفاوت بهره‌مند شوند.

وی درخصوص مزایای این بیمه‌نامه نسبت به دیگر بیمه‌نامه‌های آتش‌سوزی تصریح‌کرد: این بیمه‌نامه عاری از هرگونه تشریفات اداری است، افراد فقط نیمی از حق‌بیمه واقعی را پرداخت می‌کنند و مطابق میل خود یکی از سه طرح این بیمه‌نامه را انتخاب کرده و افرادی که بیمه‌نامه‌هایی با پوشش بالاتری را انتخاب کنند به نسبت افزایش سقف تعهدات با احتساب تخفیف بیشتری حق‌بیمه آن‌ها محاسبه می‌شود.

مدیر بیمه‌های آتش‌سوزی تأکیدکرد: بیمه‌گذاران بایستی ۴۸ ساعت پس از خرید گواهی بیمه، با ارائه شماره سریال آن به شعبه یا نمایندگی بیمه‌کوثر ، شماره بیمه‌نامه خود را اخذ کنند.

آموزش گام به گام ارسال اینترنتی لیست بیمه و دریافت برگ پرداخت 

پرداخت فیش حق بیمه از طریق اینترنت

راهنمای مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی


سوالات خود را در رابطه با بیمه عمر ,  بیمه تامین اجتماعی , بیمه سلامت , بیمه درمان تکمیلی ( بیمه تکمیلی ),  بیمه شخص ثالث  و …  را در مرجع سوالات بیمه بپرسید.

برای دریافت مشاوره رایگان خرید بیمه می توانید فرم دریافت مشاوره رایگان خرید بیمه را تکمیل کنید تا نماینده بیمه منتخب با شما تماس بگیرند.

اکبر
  • این بیمه رو غیر نظامی ها هم میتونند بخرن
۵.۰
در حال ارسال
امتیاز شما به این متن: ۴ (۱ vote)

دیدگاه خود را ثبت کنید: