دستیابی بیمه کوثر به رتبۀ اول بیمه‌ زندگی

مدیران و کارشناسان شرکت بیمۀ‌ کوثر سعی دارند در راستای توسعۀ بیمه‌ های زندگی در سال‌ جاری رتبۀاول بیمه‌های زندگی در صنعت بیمه را کسب کنند.

به گزارش بیدبرگ  و به نقل از بیمه کوثر، اعلام مدیر بیمه‌ های عمر و سرمایه‌گذاری: آرامش خیال امروز و رفاه زمان بازنشستگی و نیز تأمین پشتوانۀ مالی بازماندگان از مزایای این بیمه‌نامه است.

روح‌ا… عظیمی از افزایش ۲۰درصدی سهم بیمۀ عمر و سرمایه‌گذاری در پرتفوی شرکت خبر داد و گفت: میزان پرتفوی شرکت در حوزۀ بیمۀ عمر و سرمایه‌گذاری نسبت به صنعت بیمه دو برابر است.

وی با اشاره به اینکه تاکنون ۴۱ هزار بیمه‌ نامۀ انفرادی صادر شده است، خاطرنشان‌کرد: با جذب نمایندگان و بازاریابان در حوزۀ بیمۀ عمر و سرمایه‌گذاری و برگزاری دوره‌ های آموزشی حرفه‌ ای در سال‌ جاری می‌توانیم در راستای گسترش بازار و جذب پرتفو گام‌ های مؤثری را برداریم.

مدیر بیمه‌ های عمر و سرمایه‌گذاری شرکت با تأکید بر این مطلب که انعقاد قرارداد با مراکز، سازمان‌ ها و انجمن‌ ها و صدور بیمه‌ نامه‌ های گروهی عامل توسعۀ بیمه‌ نامه‌ ها و افزایش پرتفوی شرکت در حوزۀ بیمۀ عمر و سرمایه‌گذاری است، تصریح‌ کرد: با توسعۀ زیرساخت‌ ها، پاسخگویی به نیازهای مشتریان و ارایۀ خدمات الکترونیکی و اطلاع‌ رسانی به آن‌ ها از آخرین وضعیت اندوخته‌ ‎شان، اعتماد بیمه‌ گذاران افزایش می‌یابد.

روح‌ا… عظیمی یاد آورشد: در حال حاضر ۱۰ درصد خانوادۀ بزرگ نیروهای‌ مسلح، اعضای انجمن نخبگان، کارکنان سازمان نظام کاردانی ساختمان، شرکت مهس‌سازان و دیگر سازمان‌ های دولتی و خصوصی به‌ صورت گروهی تحت‌ پوشش بیمۀ عمر و سرمایه‌گذاری هستند که باتوجه‌ به انعقاد قراردادهای جدید با مجموعه‌ های نیروهای‌ مسلح این مهم در حال افزایش است.

وی با بیان اینکه با سرمایه‌گذاری در حوزه‌ های اقتصادی سودده پرداخت نرخ بهرۀ ۲۵ درصد به بیمه‌گذاران محقق شد، اظهارداشت: در سال گذشته ۱۱ میلیارد تومان اندوخته، ۵ میلیارد تومان وام و ۶۵۰ میلیون تومان خسارت در حوزۀ صعب‌العلاج و فوت به بیمه‌گذاران پرداخت شد.

مدیر بیمه‌ های عمر و سرمایه‌گذاری شرکت از ارایۀ طرح‌های جدید بیمه‌‌ ای در این حوزه خبرداد و بیان‌کرد: با دریافت مجوز از بیمۀ مرکزی و ایجاد زیرساخت‌ های نرم‌افزاری صدور بیمه‌‌نامه‌ های مستمری، بهگرد، عمر و تمام‌ عمر تلفیقی و سالمندان آغاز خواهد شد.

دیدگاه خود را ثبت کنید: