هند ارایه خدمات بیمه چند ملیتی را در خاورمیانه کلید زد

مدیر کل شرکت New India Assurance اذعان داشت: خاورمیانه، مخصوصا حوزه خلیج فارس، بازار قابل توجهی برای ما است و تمرکز ما بر حضور بیش از پیش در این مناطق است. ما قصد داریم با ارائه خدمات بیمه چند ملیتی، فضای کسب و کار خود را در این منطقه ارتقاء دهیم.

 

به گزارش بیدبرگ و نقل از ریسک نیوز، شرکت مسئولیت محدود New India Assurance، خدمات بیمه را به کلیه افراد و خانواده های ساکن در شهر دوبی و امارات شمالی ارائه می کند.

طرح های Euromed نقره ای، طلایی و الماس، سه نوع جدید از طرح های سازگار با مجوزهای بهداشتی دوبی (DHA) می باشند که کلیه بیماری ها، زایمان و درمان های دندانپزشکی را تحت پوشش قرار می دهد. تمرکز طرح های نام برده فقط بر روی درمان در کشور امارات متحده می باشد.
سانتا کومار، مدیر کل شرکت New India Assurance اذعان داشت: « این شرکت با کشورهای دیگر نیز همکاری خواهد داشت. راه اندازی طرح های Euromed، در زمانی انجام گرفت که سازمان بهداشت دوبی (DHA) بیمه سلامت را برای کلیه مراحل درمانی اجباری کرد.» یک قابلیت دیگر، بازپرداخت اختیاری هزینه های سفر به کشور درمان کننده بیمار است.
وی در این باره گفت: « هزینه بیمه، نکته جذابی برای کلیه جنبه هاست. خاورمیانه، مخصوصا حوزه خلیج فارس، بازار قابل توجهی برای ما است و تمرکز ما بر حضور بیش از پیش در این مناطق است. ما قصد داریم با ارائه خدمات بیمه چند ملیتی، فضای کسب و کار خود را در این منطقه ارتقاء دهیم. در سال ۲۰۱۴، کسب و کار شرکت New India Assurance در شهر دوبی و از نظر حق بیمه ناخالص در محدوده ۲۰۳ میلیون درهم و در امارات متحده ۲۸۵ میلیون درهم بوده است. »
هم چنین وی افزود: « در سال گذشته، شرکت New India Assurance به میزان ۱۵۰ درصد سود سهام خود را به سهام داران اعطا کرده و به روندهای قدرتمند اقتصادی خود، دارایی ها و ساخت و ساز اعتماد دارد. ما ملزم به رشد و گسترش بیش از پیش هستیم. »
شرکت New India Assurance از طریق شعبه ها و آژانس های خود در ۲۷ کشور فعالیت دارد. هم چنین با سه شرکت تابعه و چهار شرکت وابسته مرتبط است. این شرکت در حوزه خلیج فارس، پنج شعبه – ۲ شعبه در امارات متحده، یک دفتر در عمان، کویت و بحرین- دارد.

Leave a Reply