بازگشت
با تشکر از شما برای حضور در بیدبرگ!

روزانه بیش از شانزده هزار نفر از سایت بیدبرگ بازدید می کنند. بیدبرگ، سومین سایت پربازدید بیمه ای بعد از سایت بیمه تامین اجتماعی و بیمه ایران می باشد.

رسالت بیدبرگ توانمندسازی مشاوران بیمه و قانون کار برای استفاده از فضای مجازی با صرف حداقل هزینه می باشد. از اینرو، به دو صورت با مشاوران همکاری می شود:

 1. پاسخگویی به سوالات توسط مشاوران در بیدبرگ – مرجع سوالات بیمه و معرفی رایگان مشاوران در شبکه های اجتماعی بیدبرگ
 2. معرفی مشتری و خریدار بیمه در شهر شما

۱. پاسخگویی به سوالات در بیدبرگ – مرجع سوالات بیمه

در سایت بیدبرگ – مرجع سوالات بیمه، عموم مردم سوالات بیمه ای و قانون کار خود را در حوزه های: بیمه تامین اجتماعی، بیمه سلامت، بیمه درمان، بیمه عمر، شخص ثالث، بیمه بدنه و دیگر حوزه های مرتبط می پرسند و مشاوران بیمه می توانند به پاسخگویی به سوالات هموطنان بپردازند.

عضویت مشاوران بیمه در این سایت رایگان می باشد. برنامه های تشویقی به شرح زیر برای فعالیت مشاوران بیمه در سایت بیدبرگ – مرجع سوالات بیمه وجود دارد:

 1. امکان درج رایگان اطلاعات تماس شما در پایین پاسخ های ارائه شده در بیدبرگ می باشد. مردم می توانند جهت کسب مشاوره بیشتر با شما تماس بگیرند.
 2. با پاسخگویی و کسب امتیاز، شما به عنوان “مشاور مورد اعتماد بیدبرگ” به مردم معرفی می شوید. با کسب امتیاز ۱۰۰۰، خدمات شما به صورت رایگان در شبکه های اجتماعی بیدبرگ با بیش از ۳۰ هزار مخاطب فعال انجام می شود:
  – معرفی در صفحه لینکدین بیدبرگ: https://www.linkedin.com/company/bidbarg
  – معرفی در صفحه اینستاگرام بیدبرگ: https://www.instagram.com/bidbarg_com
  – معرفی در کانال تلگرام بیدبرگ: https://telegram.me/bidbarg  (همچنین، معرفی رایگان مجدد با کسب امتیازهای ۵۰۰۰، ۱۰۰۰۰، ۱۵۰۰۰۰ و… انجام می شود)
 3. با کسب ۵۰۰۰ امتیاز، می توانید یک آگهی رایگان در کاریاب بیدبرگ برای جذب نیرو ثبت کنید http://news.bidbarg.com/karyab
 • راهنمای فعالیت در مرجع سوالات بیمه برای نمایندگان و کارشناسان بیمه: https://goo.gl/TtDTVg
 • سیستم امتیازدهی و معرفی نمایندگان فعال در سایت مرجع سوالات بیمه: https://goo.gl/N3wh5t
 • آموزشی از نحوه کار با سایت را می توانید از طریق این لینک در آپارات ببینید: https://goo.gl/DBC4J4

جهت عضویت رایگان در سایت بیدبرگ – مرجع سوالات بیمه بر روی لینک زیر کلیک کنید

۲. معرفی مشتری و خریدار بیمه در شهر شما

بیدبرگ می تواند معرفی مشتری و خریدار بیمه در شهر و روستای شما را انجام دهد. بدین صورتکه متقاضیان دریافت مشاوره خرید بیمه و دریافت مشاوره حقوقی به بیدبرگ مراجعه کرده، اطلاعات تماس خود را در اختیار بیدبرگ قرار می دهند. سپس این اطلاعات در اختیار مشاوران بیمه قرار می گیرد.

به منظور معرفی بیشتر و بررسی شرایط همکاری، اطلاعات خود را در فرم درخواست همکاری که در زیر آمده است تکمیل کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.