همایش ظرفیتهای تجاری و گمرکی مرز رازی خوی با حضور مدیران بیمه شهرستان خوی برگزار شد

همایش ظرفیتهای تجاری و گمرکی مرز رازی خوی با حضور مدیران بیمه شهرستان خوی برگزار شد.

به گزارش بیدبرگ  و به نقل از بیمه دی، همایش ظرفیتهای تجاری و گمرکی مرز رازی خوی با حضور مدیران بیمه، روسای ادارات صنعت معدن و تجارت، بانکها، بخشداران و جمع کثیری از مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی این شهرستان در سالن جلسات معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان خوی برگزار شد.

 در این همایش که محمد صفاجو رئیس بیمه دی شعبه شهرستان خوی نیز حضور داشت، معاون استاندار و فرماندار شهرستان خوی با اشاره به همدلی، انسجام و هماهنگی در شهرستان خوی گفت: این شهرستان خوشبختانه در موقعیتی قرار گرفته که می تواند در جهت توسعه و تبادلات اقتصادی و تجاری خیز بردارد. هم مرزی با مرز رازی خوی، ظرفیت بزرگی برای این شهرستان است.
دکتر سیوانی اصل با اشاره به اینکه این شهرستان باید روح شهری پیدا کند افزود: ضروری است ما از شرایط موجود به نفع شهر استفاده کنیم.
در ادامه قاسم خانی رییس گمرک رازی شهرستان خوی نیز با اشاره به اینکه در شهرستان خوی دو گمرک خوی و رازی فعالیت می کنند افزود: سابقه وجود گمرک در شهرستان خوی به زمان قاجاریه بر می گردد و گمرک شهرستان خوی با ۴ کشور ترکیه، جمهوری نخجوان، ارمنستان و عراق هم مرز است که این ویژگی در سایر گمرکات وجود ندارد. در ادامه این جلسه فرماندار و رییس گمرک رازی خوی، زمینه های همکاری بین ادارات، روسای بیمه ها و بانکها را بررسی نمودند.

دیدگاه خود را ثبت کنید: