ایفای نقش متفاوت بیمه ایران در صنعت بیمه ایران

محمود امراللهی مدیرعامل بیمه ایران اظهار داشت: هم اکنون این شرکت در حوزه هایی در حال توسعه عملیات بیمه گری است که یا شرکت های بیمه توان ورود به آن را ندارند یا اینکه اصلا در فکر آن نیستند.

به گزارش بیدبرگ و نقل از بنکر، محمود امراللهی مدیرعامل بیمه ایران گفت: در شرایط فعلی بیمه ایران درپی ایفای نقش متفاوت در صنعت بیمه است به طوریکه اکنون ما به دنبال استراتژی اقیانوس آبی هستیم .
وی  با اشاره به اینکه به دنبال ایجاد بسترها و بازار های جدید به خصوص در خارج از کشور هستیم بیان کرد: به طور مثال بستر های ارایه سرویس های بیمه ای در حوزه صنعت توریسم در قالب توریست درمانی در حال آماده سازی است تا به صورت آنلاین و همزمان درمان و گردشگری را پوشش دهیم .
محمود امراللهی تاکید کرد: سعی می کنیم با شرکت های بیمه خصوصی رقابت نکنیم و بستر را برای حضور بهتر آنها در بازار فراهم کنیم.
امراللهی در پاسخ به این سوال که چرا بیمه ایران همچنان در فروش ثالث و افزایش تعداد نمایندگی ها پیشتاز است، گفت: اینگونه نیست و سهم بازار بیمه ایران در بازار به ۴۰ درصد کاهش یافته است .
مدیرعامل بیمه ایران با بیان اینکه تلاش می کنیم نرخ ها را به صورت کارشناسی ارایه کنیم، تاکید کرد: اصراری به افزایش پرتفوی به هر قیمتی نداریم.
وی تصریح کرد: ما تلاش بر ارایه نرخ های کارشناسی داریم تا نقش راهبری قیمت گذاری را در بازار به نحو موثر ایفا کنیم.
محمود امراللهی در خصوص ایفای نقش بیمه گری اتکایی از سوی بیمه ایران گفت: هر زمان که تحریم ها برداشته شود نقش بیمه گر اتکایی توسط بیمه ایران انجام خواهد شد.
مدیر عامل بیمه ایران در خصوص میزان بدهی های این شرکت به صندوق خسارات بدنی افزود: تا پایان سال ۹۳ بدهی ها پرداخت شده است و طبق توافق با صندوق به صورت هفتگی نیز مبلغی از سوی بیمه ایران پرداخت می شود.
امراللهی با بیان این نکته که اظهار نظر های صورت گرفته در این خصوص منصفانه نبوده است ، گفت : به محض اینکه طلب های معوق از دستگاه های مختلف که از سنوات گذشته است ،به بیمه ایران واریز شود ، مابقی بدهی نیز پرداخت می گردد.
امراللهی در خصوص وضعیت پرداخت خسارات زیان دیدگان توسعه گفت :  بحث نقل و انتقال بیمه توسعه به بیمه ایران در حال انجام است که در صورت انجام ، بلافاصله مابقی خسارات زیان دیدگان جبران خواهد شد.

سوالات خود را در رابطه با بیمه عمر ,  بیمه تامین اجتماعی , بیمه سلامت , بیمه درمان تکمیلی ( بیمه تکمیلی),  بیمه شخص ثالث در مرجع سوالات بیمه بپرسید.

 

ایرانی
  • بیمه ایران صنعت بیمه ایران رو نگه داشته
۴.۰

Leave a Reply