جمع آوری نقدینگی های خرد مردم از طریق بیمه های زندگی

جمع آوری نقدینگی های خرد مردم از طریق بیمه زندگی به فعال سازی بخش های اقتصادی کشور منتج خواهد شد.

 

به گزارش بیدبرگ و نقل از روابط عمومی بیمه آسیا، دکتر کاردگر نایب رئیس هیات مدیره و مدیر عامل بیمه آسیا در بازدید از کارخانه پرشیا نور تینا که با حضور دکتر بروجردی،رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی انجام شد،بیان داشت: با جمع آوری نقدینگی های خرد مردم از طریق بیمه های زندگی می توان به فعال سازی بخش های مختلف اقتصاد، کمک قابل توجهی کرد.

نایب رئیس هیات مدیره بیمه آسیا با تاکید برنقش آفرینی صنعت بیمه در اقتصاد کشور ،گفت:تمرکز و برنامه ریزی بر روی بیمه های زندگی باعث رشد و شکوفایی اقتصاد کشور خواهد شد.

دکتر کاردگر اظهار داشت: بیمه های زندگی ابزار مالی است که اگر از آن درست استفاده شود ،نه تنها نقدینگی جامعه را جذب می کند ،بلکه با تزریق بلند مدت آن در جامعه ازدو سمت می تواند در کنترل تورم نقش آفرینی کند؛در صورتی که سایر ابزار های مالی از چنین توانایی برخودار نیستند.

مدیر عامل بیمه آسیا افزود:به نظر می رسد با تمرکز هر چه بیشتر اقتصاد کشوردر حوزه بیمه و بالاخص بیمه های زندگی بتوان ارزش افزوده پایداری را در جامعه ایجاد کرد و بخش واقعی اقتصاد متاثر از این ابزار مالی شود.

نایب رئیس هیات مدیره بیمه آسیا تاکید کرد:در فرایند این مدل می توان یک راس آن را به بورس کشور وصل کرد و بانک ها در اضلاع این مثلث نقش آفرینی کنند.

گفتنی است کارخانه پرشیا نور تینا اولین سازنده نهاده ای است که در صنایع فولاد اهمیت و کاربرد فراوانی دارد .

Leave a Reply