منابع بیمه ها و ارزشگذاری خدمات

۵.۰
ربیعی درباره منابع بیمه ها افزود: منابع مستقیم که در اختیار بیمه ها قرار دارد با مجموع منابع کتاب ارزشگذاری نسبی خدمات سلامت متوازن است.

 

به گزارش بیدبرگ و به نقل از ریسک نیوز، علی ربیعی گفت: برای حذف یارانه پُردرآمدها طبق تکلیف مجلس عمل می کنیم.

ربیعی درباره منابع بیمه ها افزود: منابع مستقیم که در اختیار بیمه ها قرار دارد با مجموع منابع کتاب ارزشگذاری نسبی خدمات سلامت متوازن است.

وی اظهارداشت: اما در بخش بیمه سلامت با کمبود اعتبارات مواجه هستیم. وزیر کار با بیان اینکه اکنون بیمه در بسیاری از استان های کشور با بیمارستان های خصوصی قرارداد می بندد، بیان داشت: در سال ۹۳ بسیاری از خدمات سلامت و بهداشت از جمله دندانپزشکی برای کودکان زیر ۱۴ سال ارائه شد.

ربیعی با اشاره به یکسان سازی رفتار بیمه ای گفت: این برنامه تمام ناشدنی است و به عنوان جهادی بزرگ همواره دنبال می شود. وزیر کار با بیان اینکه در همه امور در کنار وزارت بهداشت و درمان قرار داریم گفت: ما آموخته ایم که کنار یکدیگر، هم افزایی داریم و این همان موضوعی است که مقام معظم رهبری امسال به آن تاکید کردند.

وزیر تعاون، کار و امور همچنین به درآمد پایین برخی از هموطنان اشاره کرد و گفت: برخی از مردم با درآمد حداقلی ۷۰۰ هزار تومان در ماه زندگی می کنند که زندگی آنها به سختی می گذرد.

وزیر کار با اعلام اینکه دولت درباره حذف یارانه پُردرآمدها طبق تکلیف مجلس عمل خواهد کرد، گفت: زندگی برخی مردم با درآمد حداقلی ۷۰۰ هزارتومان به سختی می گذرد.


سوال بیمه ای خود را در رابطه با بیمه عمر ,  بیمه تامین اجتماعی  , بیمه سلامت , بیمه درمان تکمیلی ( بیمه تکمیلی ),  بیمه شخص ثالث ، قانون کار و …  را در مرجع سوالات بیمه بپرسید.

برای دریافت مشاوره رایگان خرید بیمه می توانید فرم دریافت مشاوره رایگان خرید بیمه را تکمیل کنید تا نماینده بیمه منتخب با شما تماس بگیرند.


فیش بیمه ، بیمه اختیاری و بیمه مشاغل آزاد

سوابق بیمه

بیمارستان بیمه تامین اجتماعی

شعب سازمان بیمه تامین اجتماعی

آدرس پیشخوان دولت و نمایندگی بیمه سلامت

بهترین بیمه عمر

Leave a Reply