مشاوره تلفنی 24 ساعته 02170703024

مزایای فعالیت مشاوران در بیدبرگ

در سال ۹۵ بیش از ۲.۳ میلیون نفر از سایت بیدبرگ بازدید کردند. این سایت جزو ۱۰۰۰ سایت پربازدید ایران می باشد که تعداد بازدید کنندگان آن از سایت هایی مثل سایت بیمه مرکزی نیز بیشتر می باشد.

در سایت های پرسش و پاسخ بیدبرگ، عموم مردم سوالات بیمه، قانون کار، مالیات و حقوقی خود را می پرسند و مشاوران هر حوزه به صورت تخصصی به این سوالات پاسخ می دهند.

عضویت مشاوران در سایت بیدبرگ “رایگان” می باشد. برنامه های تشویقی زیر برای مشاوران فعال در سایت بیدبرگ وجود دارد:

  1.  با ارسال هر پاسخ امتیازی به مشاور اضافه می شود. مشاوران با کسب ۱۰۰۰، ۵۰۰۰، ۱۰۰۰۰، ۱۵۰۰۰ و … می توانند به صورت رایگان خدمات خود را در شبکه های اجتماعی بیدبرگ با بیش از ۳۰ هزار مخاطب فعال تبلیغ کنند. این شبکه های اجتماعی عبارتند از :
  2. به مشاوران فرمی اختصاصی تعلق می گیرد تا عموم مردم بتوانند با پرداخت آنلاین هزینه، وقت مشاوره تلفنی را رزرو کنند. مشاوران می توانند لینک این فرم را در سایت بیدبرگ قرار دهند. حتی امکان قرار دادن لینک این فرم خارج از فضای سایت بیدبرگ نیز وجود دارد. به عنوان مثال مشاوران می توانند لینک رزرو وقت مشاوره را در کانال و گروه های تلگرامی، وبلاگ و دیگر شبکه های اجتماعی قرار دهند تا مردمی که نیاز به رزرو وقت مشاوره دارند بتوانند به صورت آنلاین این کار را انجام دهند. از هزینه دریافت شده از مردم، بخشی به عنوان هزینه هماهنگی های لازم توسط بیدبرگ نگه داشته می شود و مابقی در اختیار مشاور قرار می گیرد.
  3. امکانی به نام “خط تلفن هوشمند بیدبرگ” وجود دارد تا مردم بتوانند از طریق تلفن همراه خود با مشاوران تماس بگیرند و به صورت دقیقه ای برای مشاوره هزینه پرداخت کنند. به مشاوران با امتیاز ۱۰۰۰، داخلی ارائه می شود تا بتوانند آنرا در سایت بیدبرگ و یا خارج از سایت قرار دهند تا از تماس های تلفنی مردم ذینفع شوند. این درآمد بین اپراتور تلفن همراه، شرکت های واسط، بیدبرگ و مشاور تقسیم می شود.
  4. با کسب ۵۰۰۰ امتیاز، امکان ارسال یک آگهی “رایگان” در کاریاب بیدبرگ برای جذب نیرو وجود دارد https://www.bidbarg.com/karyab
  • برای مشاهده سیستم امتیازدهی و معرفی مشاوران در بیدبرگ اینجا کلیک نمایید
  • آموزشی از نحوه کار با سایت رو می تونید از طریق این لینک در آپارات ببینید. http://www.aparat.com/v/DfKqi
  • برای مشاهده راهنمای فعالیت در سایت بیدبرگ برای مشاوران اینجا کلیک نمایید

!! توجه !!

مشاوره شما در سایت بیدبرگ، مشاوره به یک نفر سوال کننده نیست، مشاوره به هزاران هزار نفر بازدید کننده است.

  •  وقتی شما مشاوره حضوری ارائه میدهید، فقط به یک نفر این مشاوره را ارائه میدهید
  •  وقتی شما مشاوره ای تلفنی و یا تلگرامی ارائه میدهید، فقط به گروهی محدود خدمات مشاوره ارائه میدهید

وقتی در سایت بیدبرگ پاسخ میدهید، این مشاوره را فقط به فردی که سوال می پرسد ارائه نمی کنید، بلکه به هزاران هزار نفر که از طریق جستجو در گوگل به سوال رسیده اند و دقیقا همان مشکل را دارند، خدمات مشاوره ارائه میدهید.

بنابراین مهم نیست سوالی تازه پرسیده شده باشد یا بیش از ۱ سال از طرح سوال گذشته باشد، مهم پاسخ به سوال است تا افرادی که از طریق گوگل وارد می شوند بتوانند پاسخ سوالشان را پیدا کنند.

توجه: از هزاران هزار نفر بازدید کننده از پاسخ شما، افرادی هستند که برای مشاوره بیشتر با شما، فرم شما را تکمیل خواهند کرد یا تماس خواهند گرفت. به سوال هایی پاسخ بدهید که میخواهید با شما تماس گرفته شود و مربوط به حوزه کاری شما می باشد.

توجه: در هنگام پاسخ به سوالات مردم، مدنظر داشته باشید که پاسخ را به فردی که سوال پرسیده نمیدهید بلکه به بازدیدکنندگان دیگر هم این مشاوره را ارائه میدهید. در واقع سعی کنید به صورت عمومی پاسخ بدهید که عموم مردم بتوانند از آن استفاده کنند

آدرس بیدبرگ – مرجع بیمه و قانون کار  :  bidbarg.com/bimeh

آدرس بیدبرگ – مرجع مالیات و امور شرکت ها :  bidbarg.com/tax

 

Leave a Reply