آیا کریمخان زند مدیر عامل بیمه نوین می‌شود؟

حافظی
  • بیمه نوین بیمه خوبی هست یا نه
۵.۰
در حال ارسال
امتیاز شما به این متن: ۰ (۰ votes)

به نقل از بیدبرگ به گزارش سایت ایران و جهان زمزمه حضور کریم خان زند در شرکت بیمه نوین از ابتدای سال شنیده می شود و گویا با اتمام مراحل کار در بیمه مرکزی حضور وی در شرکت بیمه نوین به عنوان مدیر عامل قوت گرفته است .

حسین کریم‌خان زند کیست؟

سوابق شغلی :

 

مدیرعامل وعضو هیات مدیره بیمه پارسیان

 

مدیرعامل شرکت خدمات بیمه آینده اندیش

 

مدیر بیمه های اشخاص بیمه البرز

 

عضو هیات مدیره شرکت خدمات کارشناسی بیمه خودرو پارسیان

 

عضو هیات مدیره شرکت یاری رسان پارسیان

 

عضو هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری آتیه پارسیس پارس

 

عضو هیات مدیره شرکت کابل البرز

 

مشاور عالی فنی سندیکای بیمه گران ایران

 

یک مقام آگاه در گفت و گو با سایت ایران و جهان عنوان کرد که کریم خان زند در شرکت بیمه نوین مستقر شده و پس از مجمع این شرکت رسما سکان را به دست خواهد گرفت .

سهامداران این شرکت را بانک اقتصاد نوین و شرکت‌های تابعه آن، شرکت توسعه صنایع بهشهر و شرکت‌های تابعه ، شرکت پیمانکاری بین‌المللی استراتوس و شرکت‌های تابعه و شرکت سرمایه‌گذاری ساختمان و شرکت‌های تابعه تشکیل می دهند و رئیس هیات مدیره این شرکت حسن معتمدی مدیرعامل بانک اقتصاد نوین است .

اما شنیده های غیر رسمی حاکی از آن است که غلامعلی غلامی که از سال ۱۳۸۹ در بیمه نوین مامور شده پیشنهاداتی از سوی بیمه تجارت نو که متعلق به بانک تجارت است دارد . وی که دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی با گرایش بیمه از دانشگاه کانکتیکت (هارتفورد) ایالات متحده آمریکا وکارشناسی بیمه از مدرسه عالی بیمه تهران است پیش از این قائم مقام مدیرعامل شرکت بیمه کارآفرین بوده است . تدریس در دانشگاه‌های شهید بهشتی و تهران ،-عضو هیات مدیره شرکت سهامی بیمه ایران و معاون مدیرعامل در اتکائی و امور بین‌الملل ، معاون مدیرعامل شرکت سهامی بیمه ایران در اتکائی و امور بین‌الملل ،قائم مقام مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران ، عضو شورایعالی بیمه به عنوان کارشناس بیمه، عضو هیات مدیره مشترک شرکت‌های بیمه ملی شده ، قائم مقام رئیس کل بیمه مرکزی ایران ، مسئول بیمه‌های هوایی و دریایی، کارشناس بیمه هواپیما و کشتی و نماینده سندیکای بیمه گران در شورای عالی بیمه از جمله سوابق وی است .

 

بیمه تجارت نو هم اکنون در مرحله صدور مجوز عرضه سهام بیمه تجارت نو توسط سازمان بورس قرار دارد .لازم به اشاره است در تاریخ ۲۸اردیبهشت امسال اداره نظارت بر انتشار و عرضه اوراق بهادار سرمایه ای سازمان بورس و اوراق بهادار پس از بررسی اطلاعات و مدارک بیمه تجارت نو موافقت خود را با انتشار سهام این شرکت اعلام کرد.

 

اما بیمه نوین در چه وضعیتی قرار دارد ؟

شرکت بیمه نوین هرچند که در آستانه ۱۰ سالگی قرار دارد اما سهم بازارش کمتر از ۲ درصد است و از این نظر در رتبه سیزدهم را در صنعت بیمه به خود اختصاص داده است و بعد از برخی شرکت هایی مانند کوثر که پس از این شرکت راه اندازی شد ایستاده .

بر اساس آمار و ارقام بیمه مرکزی این شرکت در فروردین امسال بیش از ۱۹۰ هزار میلیارد را حق بیمه تولید کرده و با پرداخت بیش از ۱۰۹ هزار میلیارد ریال خسارت نسبت خسارت ۵۷درصدی دارد .


آموزش دریافت فیش پرداخت حق بیمه ، بیمه اختیاری و مشاغل آزاد

آموزش پرداخت فیش حق بیمه از طریق دستگاه عابر بانک

آموزش پرداخت فیش حق بیمه از طریق تلفن همراه

پرداخت فیش حق بیمه از طریق اینترنت

مشاهده سابقه بیمه

آموزش ارسال اینترنتی لیست بیمه  

آموزش لیست بیمه تامین اجتماعی


سوالات خود را در رابطه با بیمه عمر ,  بیمه تامین اجتماعی , بیمه سلامت , بیمه درمان تکمیلی ( بیمه تکمیلی ),  بیمه شخص ثالث  و …  را در مرجع سوالات بیمه بپرسید.

برای دریافت مشاوره رایگان خرید بیمه می توانید فرم دریافت مشاوره رایگان خرید بیمه را تکمیل کنید تا نماینده بیمه منتخب با شما تماس بگیرند.

دیدگاه خود را ثبت کنید:

در حال ارسال