محاسبه آنلاین عیدی امسال (سال ۹۷ – ۹۸)

سلام برای بررسی و محاسبه دقیق مبلغ عیدی و دیگر مزایای قانون کار می توانید از طریق لینک زیر اقدام کرده و گزینه “بیمه تامین اجتماعی و قانون کار”  را انتخاب کنید و در خواست مشاوره تلفنی یا حضوری نمایید

محاسبه دقیق مبلغ مزایای دریافتی کارگران در : https://www.bidbarg.com/set

کلیه کارگاه های مشمول قانون کار مکلفند به هر یک از کارگران خود به نسبت یک سال کار معادل شصت روز آخرین مزد ، بعنوان عیدی و پاداش بپردازند . مبلغ پرداختی از این بابت به هر یک از کارکنان نبایستی از معادل نود روز حداقل مزد روزانه قانونی تجاوز کند .

  • تبصره۱- مبلغ پرداختی به کارکنانی که کمتر از یکسال در کارگاه کار کرده‌اند باید به ماخذ ۶۰ روز مزد و به نسبت ایام کارکرد در سال محاسبه گردد. مبلغ پرداختی از این بابت برای هر ماه نباید از یک دوازدهم سقف تعیین شده در فوق تجاوز نماید .
  • تبصره۲- در کارگاههائی که مطابق رویه جاری کارگاه بیش از مبالغ فوق پرداخت می نمایند. عرف کارگاه معتبر خواهد بود .

مالیات عیدی :

بند ۱۰ ماده ۹۲ قانون مالیات مستقیم: عیدی سالانه یا پاداش آخر سال جمعاً معادل یک دوازدهم میزان معافیت مالیاتی موضوع ماده (۸۴ ) این قانون.

** اعداد این محاسبه برای عید سال ۹۸ می باشد – همه این محاسبات به تومان می باشد 

 

دیگر ابزار محاسباتی :

 

جدول عیدی

2 دیدگاه دربارهٔ «محاسبه آنلاین عیدی امسال (سال ۹۷ – ۹۸)»

  1. سلام
    با توجه به اینکه سال ۹۵، سال کبیسه هست، حداقل عیدی کارگری با ۳۶۶ روز کارکرد در سال، مبلغ ۱۶۲۸۷۸۲۰ ریال می باشد. درست است؟
    با سپاس

  2. با سلام قبلا از از سایت خوبتون و اطلاعات مفیدتون تشکر میکنم و آرزو میکنم این کار پسندیده به بهترین شکل ادامه پیدا کنه اما یه سوالی که مطرح هست اینه که شما اصلا معافیت یک دوازدهم عیدی رو اعمال نکردید و کل عدد عیدی و پاداش رو در ۱۰% ضرب کردید که این غلط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
اسکرول به بالا