مجتمع نمونه مرکزی شرکت بیمه دی افتتاح شد

مجتمع نمونه مرکزی شرکت بیمه دی، ارائه‌کننده خدمات ویژه بیمه‌ای، همزمان با اعیاد شعبانیه با حضور مدیران عامل بانک و بیمه دی و اعضای هیئت‌مدیره افتتاح شد.

به گزارش بیدبرگ و نقل از روابط عمومی بیمه دی، در این مراسم که پیش از ظهر امروز و همزمان با ولادت حضرت امام سجاد (ع) در ساختمان مرکزی شرکت بیمه دی برگزار شد آیین افتتاحیه شعبه نمونه مرکزی، با حضور دکتر شفیع‌زاده مدیرعامل بانک دی و مهندس بختیاری مدیرعامل شرکت بیمه دی برگزار شد.
دکتر شفیع‌زاده در این مراسم با قدرانی از تلاش‌های صورت گرفته در مجموعه بیمه دی، توسعه بهتر، کارآفرینی بیشتر و رضایتمندی مناسب‌تر را عامل مهم تحقق بیمه خدمتگزار دانست و گفت: تحقق این چشم‌انداز، مسیر توسعه بیمه مردم محور را فراهم می‌کند.
مدیرعامل بانک دی با اشاره به الگو گرفتن از آموزه‌های سال‌های دفاع مقدس در توسعه بیمه مردم محور افزود: اینک که در سالروز پیروزی خرمشهر قرار داریم باید بدانیم که فرهنگ خدمت‌رسانی و توجه به کرامت انسانی، جزو خصوصیات بیمه مردم محور است ریشه در فرهنگ جهادی سال‌های دفاع مقدس دارد.
مهندس بختیاری نیز در این مراسم با اشاره به عملیاتی شدن سند چشم‌انداز بیمه دی در سال ۱۳۹۴ گفت: ساعت‌ها تلاش کارشناسان و متخصصان صنعت بیمه به تدوین سند چشم‌اندازی تبدیل شد که از ابتدای سال عملیاتی شده است و مسیر رشد و تعالی بیمه دی را روشن‌تر از گذشته کرده است.
مدیرعامل بیمه دی خاطرنشان کرد: ازجمله موفقیت‌های بیمه دی که حاصل عملکرد نیروی انسانی تلاشگر این مجموعه است پرداخت همه تعهدات دیه تا قبل از آغاز سال ۱۳۹۴ بود.
در این آیین از طرح جدید ساختمان مرکزی بیمه دی رونمایی شد.
همچنین در این مراسم که همزمان با اعیاد شعبانیه و سالروز آزادسازی خرمشهر برگزار شد از مقام جانبازان شاغل در بیمه دی تجلیل شد.
مجتمع نمونه مرکزی بیمه دی در ساختمان مرکزی این بیمه دایر و تمام خدمات بیمه را به‌صورت ویژه پوشش می‌دهد.

دیدگاه خود را ثبت کنید: