کتاب برنامه ریزی بیمه عمر به چاپ رسید

کتاب برنامه ریزی بیمه عمر نوشته استفان آر.لیمبرگ و رابرت جی.دایل و ترجمه محمدرضامهدیار اسماعیلی توسط انتشارات پژوهشکده بیمه به چاپ رسید.

به گزارش بیدبرگ و نقل از عمومی پژوهشکده بیمه، این کتاب از جمله کتاب های شناخته شده در سطح کشور آمریکاست که با هدف ارائه آگاهی کامل ازابعاد مختلف بیمه نامه های زندگی برای مردم کشور آمریکا به نگارش درامده است.از آنجاییکه بسیاری از مباحث این کتاب و اصطلاحات آن برای اولین بار به فارسی ترجمه شده و برخوردار از ادبیات و واژگان معادل در این زبان نمی باشد، در بخش هایی از کتاب توضیحات تکمیلی و ضروری به قلم اصلی نویسندگان کتاب اضافه شده تا حتی لاامکان مطلب مشکل و پیچیده ای در کتاب باقی نماند.
این کتاب در ۱۷ فصل با عناوین: معرفی بیمه زندگی، چگونه می توان نیاز به بیمه را براورد نمود؟ چگونه شرکت بیمه مناسب را انتخاب کنیم؟ چگونه بیمه نامه مناسب را انتخاب نماییم؟ جنبه های حقوقی بیمه زندگی، قراردادهای خاص، بیمه زندگی تعدیل پذیر، مستمری های سالیانه، بیمه مادامالعمر با فرض جاری، بیمه های زندگی گروهی، بیمه های عمر مشترک، بیمه های مادام العمر با پرداخت محدود،بیمه های مادام العمر معمولی باحق بیمه های یکنواخت، بیمه عمر با حق بیمه یکجا، بیمه عمر بازماندگی، بیمه زندگی زمانی، بیمه های رندکی جامع، بیمه های زندگی متغیر و بیمه های زندگی جامع متغیر. تنظیم گردیده است.
علاقه‌مندان جهت تهیه این کتاب می‌توانند به پژوهشکده بیمه واقع در سعادت‌آباد- میدان کاج- خیابان سرو غربی نرسیده به میدان قیصر امین‌پور(شهرداری سابق) مراجعه نمایند. همچنین امکان خرید مجازی این کتاب از طریق مراجعه به آدرس http://bookstore.irc.ac.ir امکان پذیر است.

منبع: http://www.irc.ac.ir/news/show_news.php?pos=921

Leave a Reply