قدردانی بیمه دانا از تعامل وارتباط دوسویه رسانه های گروهی

قدردانی بیمه دانا از تعامل وارتباط دوسویه رسانه های گروهی
بیمه دانا به دلیل پوشش مناسب اخبار و رویدادهای این شرکت در سال ۹۳ از رسانه های گروهی تقدیر و تشکر کرد. رسانه ها نقش نورافکن را درجامعه بازی می کنند و می توانند نقش اساسی در توسعه همه جانبه کشور در راستای چشم انداز توسعه ایفا کنند.

 

به گزارش بیدبرگ و به نقل از ریسک نیوز، مدیریت روابط عمومی بیمه دانا در پیامی به پاس تلاش های درخور توجه حوزه رسانه های گروهی، به ویژه مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری ضمن قدردانی از مساعدت ها و خدمات ارزنده آنها در سال گذشته، از پوشش مناسب اخبار و گزارش های خبری این شرکت در سطح رسانه ها تقدیر و تشکر کرد.

در بخشی از این پیام با تاکید بر اینکه رسانه ها در عصر حاضر تارو پود نمادین زندگی ما را تشکیل می دهند، آمده است: رسانه ها نقش نورافکن را درجامعه بازی می کنند و می توانند نقش اساسی در توسعه همه جانبه کشور در راستای چشم انداز توسعه ایفا کنند. از آنجا که رسانه ها تاثیر معناداری در شکل گیری ادراک و افکار عمومی جامعه دارند، توجه به آنها و سیاست گذاری در فرایند توسعه از اهمیت بسیاربالایی برخوردار است.

روابط عمومی بیمه دانا ضمن تشکر از خدمات، تعامل و ارتباط دوسویه، روشنگری های بی طرفانه و اطلاع رسانی به موقع رسانه ها، برای آنها در ادامه رسالت خطیر خود مبنی بر تنویر افکار عمومی آرزوی موفقیت دارد.

دیدگاه خود را ثبت کنید: