شهر گنبد کاووس تحت پوشش بیمه آتش سوزی بیمه سامان قرار گرفت

شهرگنبد کاووس تحت پوشش بیمه سامان قرار گرفت.

مدیر بیمه آتش سوزی بیمه سامان اعلام کرد: منازل مسکونی و واحدهای اداری و تجاری شهر گنبد کاووس برای دومین سال متوالی تحت پوشش بیمه آتش سوزی این شرکت قرارگرفت.

به گزارش بیدبرگ  و به نقل از روابط عمومی بیمه سامان، مدیر بیمه های آتش سوزی این شرکت گفت: ۲۶۰۰۰ واحد مسکونی ، ۶۰۰۰ واحد اداری و فروشگاه های واقع در شهر گنبد کاووس به انضمام اثاثیه در مقابل خطرات حریق، صاعقه، انفجار، زلزله، سیل، ضایعات ناشی از آب باران و ذوب برف، ترکیدن لوله آب ، طوفان ، رانش و فروکش زمین و سقوط هواپیما تحت پوشش بیمه آتش سوزی بیمه سامان قرارگرفتند.

وی سرمایه بیمه نامه فوق را برای ساختمان ۷۰ میلیون  ریال و برای اثاثیه ۳۰ میلیون ریال اعلام کرد و افزود: شهروندان گنبد کاووس می بایست بلافاصله پس از حادثه به باجه بیمه سامان واقع درگنبد کاووس خ امام خمینی جنوبی بین خیابان گلشن و شهدای شرقی، پلاک ۱۸۳۹ بانک سامان شعبه گنبدکاووس، مراجعه و خسارت وارد شده را اعلام نمایند.

شرایط بیمه نامه:

بیمه آتش سوزی سامان خسارتهای ناشی از آتش سوزی ،صاعقه ، انفجار ، و خطرات اضافی (سیل،زلزله،ضایعات ناشی از آب باران وبرف ،طوفان ،شکست شیشه ،ترکیدن لوله آب ، سرقت و …) به اموال منقول و غیر منقول اعم از ساختمان مسکونی، اداری، تجاری، انبارهای تولیدی و خدماتی را تحت پوشش قرار می دهد. علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بیمه های آتش سوزی بیمه سامان به نمایندگی ها و شعب این شرکت و یا به پایگاه اینترنتی این شرکت به آدرس www.si24.ir  مراجعه نمایند

۵.۰
در حال ارسال
امتیاز شما به این متن: ۰ (۰ votes)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

در حال ارسال