آشنایی با شرکت بیمه آسماری

بیمه آسماری

شرکت بیمه آسماری (سهامی خاص)یک شرکت بیمه خصوصی است که به استناد قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری صنعتی جمهوری اسلامی ایران مصوب ۱۳۷۸ و تصویب مقررات تاسیس و فعالیت موسسات بیمه در مناطق آزاد تجاری صنعتی جمهوری اسلامی ایران پس از طی تشریفات قانونی مجوز فعالیت خود را از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ ۱۳۹۱/۱۱/۱۶ اخذ نمود.
از جمله عوامل موثر در تاسیس شرکت بیمه آسماری، نیاز مبرم بازار تقاضا در ایران و به ویژه در مناطق آزاد تجاریو صنعتی و مناطق ویژه اقتصادی به خدمات کیفی بیمه میباشد.
شرکت بیمه آسماری با استفاده از یکصدسال تجربه کارشناسی مدیران ، مشاوران و کارشناسان طراز اول صنعت بیمه کشور و همکاری نزدیک با بزرگترین بازارهای جهانی بیمه قادر است کمک ارزنده ای در ارزیابی و انتقال ریسک و توزیع مجدد جهانی آن در حفظ و حراست از سرمایه های موجود و سرمایه گزاری های آینده در مناطق آزاد صنعتی و مناطق ویژه اقتصادیکشور بنماید.
استفاده از دانش روز دنیا برای انتقال ریسک ، تنوع در عرضه انواع خدمات رایج بیمه ای دنیا در ایران بخشی از خدمات بیمه آسماری می باشد که برای انجام آن از فعالین شبکه حرفه ای نمایندگی و کارگزاران بیمه در کشور بهره میگیرد.

آسماری در مناطق آزاد

شرکت بیمه آسماری در حال حاضر قادر به عرضه انواع بیمه نامه های اشخاص ، اموال و مسئولیت در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی می باشد. با توجه به خصوصیات تجاری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی بیمه های حمل و نقل کالا از جنوب شرقی آسیا و بنادر خلیج فارس به مناطق یاد شده و صادرات و ارسال کالاهای نیمه ساخته و ساخته شده به سرزمین اصلی ، عرضه انواع بیمه های بباربری را در اولویت امور عرضه بیمه در مناطق یاد شده قرارداده است.
بیمه آسماری قادر است کلیه دارائی های اشخاص در این مناطق را تحت پوشش بیمه تمام خطر اموال قرار داده و با صدور بیمه نامه های عمر، حادثه، درمان،و بازشستگی، نیروی انسانی شاغل در این مناطق را از مزایای کم نظیر پوشش های بیمه ای اشخاص ، اموال و مسئولیت برخوردار سازد.

 —————————————————————————————————————————————–

Leave a Reply