افزایش سطح توانگری بیمه کوثر

شرکت بیمه کوثر با افزایش توانگری مالی می‌تواند در راستای نفوذ در بازار، جذب قراردادها، افزایش مشتری و در نهایت جذب پرتفوی بیشتر گام بردارد.

به گزارش بیدبرگ و نقل از روابط‌ عمومی و اعلام معاون مالی و اقتصادی بیمهکوثر، با افزایش سرمایه، شرکت در لیست رده‌بندی توانگری مالی جهش خوبی خواهد داشت و این امر به مانند افزایش پرتفوی و درآمد، موجبات برتری شرکت در صنعت بیمه را میسر می‌سازد.

محمدرضا مجدرضایی معاون مالی و اقتصادی بیمه کوثر افزایش سرمایه را عامل مؤثر در رشد سودآوری سهام شرکت و به سود سهامداران دانست و گفت: اثرات این افزایش سرمایه را در کوتاه‌مدت در رشد سود و قیمت سهام خواهیم دید.

وی خاطرنشان‌کرد: باتوجه‌ به الزامات دولت برای شرکت‌های بیمه و مجوز شرکت بیمه مرکزی، سرمایۀ شرکت تا پایان سال۹۴ باید به ۲۵۰میلیارد تومان برسد.

معاون مالی و اقتصادی بیمه کوثر با اشاره به اینکه افزایش سرمایه از ۴۰ به ۲۵۰میلیارد تومان در مجمع سال ۹۳ بیمه کوثر تصویب شده است، خاطرنشان‌کرد: اکنون در مرحلۀ اول سرمایۀ شرکت از ۴۰ به ۱۴۰میلیارد تومان افزایش یافته است و در سال ۹۴ این سرمایه از ۱۴۰ به ۲۵۰میلیارد تومان خواهد رسید.


پاسخ سوال بیمه ای :  بیمه عمر  , بیمه شخص ثالث  ,  بیمه تکمیلی  ,  بیمه تامین اجتماعی ، بیمه سلامت  و… در مورد شرکت بیمه مانند  بیمه ایران  ,  بیمه پاسارگاد  …و   مشاهده سابقه بیمه بیابید.

رسول
  • بیمه کوثر برای خرید بیمه بیمه خوبیه؟
۵.۰
در حال ارسال
امتیاز شما به این متن: ۰ (۰ votes)

دیدگاه خود را ثبت کنید: