افتتاحیه ساختمان جدید بیمه دانا با حضور اعضای هیات مدیره

ساختمان جدید شعبه شهرکرد بیمه دانا روز شنبه با حضور مسوولان کشوری و استانی در شهرکرد افتتاح شد.
به گزارش بیدبرگ و نقل از به گزارش پایگاه خبری اعتبار، دکتر بیژن صادق، نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل در مراسم افتتاحیه ساختمان جدید بیمه دانا شعبه شهرکرد گفت: شرایط اقتصادی حاکم بر کشور وضعیت فعالیت صنعت بیمه را تحت تاثیر قرار داده است که البته این امر دور از ذهن نیست. چرا که توسعه و رشد اقتصادی کشور تاثیر مستقیمی در رشد و توسعه بیمه در کشور دارد و متقابلا بیمه نیز اثرات زیادی بر شکوفایی اقتصادی دارد.

وی در ادامه با اشاره به مذاکرات بین المللی اظهار داشت: توافق احتمالی بین ایران و کشورهای غربی در بهبود شرایط اقتصادی کشور اثرات مثبتی دارد که امیدواریم با در نظر گرفتن صلاح کشور توافق به نتیجه مطلوبی برسد.

بیمه دانا پس از ۲۰ سال اجاره نشینی در شهرکرد ساختمان جدیدالتاسیس خود را با زیربنای ۵۰۰ متر مربع در یکی از بهترین خیابان های شهرکرد افتتاح کرد. در حال حاضر تعداد ۳۳ نماینده در استان چهارمحال و بختیاری تحت نظر شعبه شهرکرد فعالیت می کنند.

مراسم افتتاحیه ساختمان جدید بیمه دانا با حضور اعضای هیات مدیره، معاون بازاریابی، شعب و شبکه فروش، معاون فرماندار، نایب رئیس شورای شهر شهرکرد، روسای بانکها و بیمه شهر، مدیرکل امور اقتصاد و دارایی استان، رسانه های محلی و نمایندگان شعبه برگزار شد.

دیدگاه خود را ثبت کنید: