نگرانی بیمه گران حوزه درمان از رشد سرطان

افزایش روزافزون بیماری سرطان باعث شده است که شرکت های که در بخش بیمه درمان فعالیت می کنند، با هزینه های سرسام آور و پرونده های بیشمار رو به رو شوند.

به گزارش بیدبرگ و نقل از بنکر، بیماریهای مربوط به ریه، قلب، کلیه و پیوند اعضا همچنان در چهار سال گذشته برای بیمه گران پرهزینه بوده اند.

رشد سرطان  باعث شده است که شرکت های که در بخش بیمه درمان فعالیت می کنند، با هزینه های سرسام آور و پرونده های بیشمار رو به رو شوند.
به ‌گزارش بیزینس اینشورنس، شرکت “سان لایف فایننشال” در گزارشی نوشت که سرطان همچنان هزینه بارترین عامل برای عدم کاهش خسارتهاست.

طبق اطلاعات جمع آوری درباره سال های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۴، عوامل مختلفی باعث نگرانی بیمه گران حوزه درمان شده است اما دو عامل بیش از موارد دیگر در این میان تاثیرگذار است که حدود ۲۵.۷ درصد از خسارت های پرداخته شده در جهان و رقمی بالغ بر ۲.۱ میلیارد دلار را در بر می گیرد؛‌ البته طبق این گزارش این میزان خسارت فقط مربوط به چهار سال اخیر است.

در این گزارش که با عنوان “۱۰ فاجعه برتر” منتشر شده، آمده است که همچنین بیماریهای مربوط به ریه، قلب، کلیه و پیوند اعضا همچنان در چهار سال گذشته برای بیمه گران پرهزینه بوده اند.

طبق این گزارش “سان لایف فایننشال” یکی از سازمان های پیشرو در جهان است که در زمینه خدمات بین المللی فعالیت می کند. این سازمان حمایت های مختلفی را در دستور کار دارد و خدماتی را به افراد حقیقی و حقوقی به طور کامل ارائه می کند.

این سازمان در کشورهای مختلف نظیر ژاپن، اندونزی، کانادا،‌ ایالات متحده، بریتانیا، ایرلند،‌ هنگ کنگ، فیلیپین،‌ چین، هند، استرالیا و سنگاپور برای اجرای عملیات هایش شرکای فعال دارد.

در آمریکا این شرکت به کارمندان و هم به کارفرمایان خدمات متفاوت بیمه ای ارائه می کند و در بورس چند کشور نیز حضوری فعال دارد.

Leave a Reply