بررسی ضرورت و راهکارهای توسعه بیمه بلایای طبیعی درجامعه

سومین نشست از سلسله نشست های گپ و گفت با موضوع بررسی ضرورت و راهکارهای توسعه بیمه بلایای طبیعی در روز دوشنبه ۵ بهمن ماه از ساعت ۱۷ الی ۱۹ در دانشگاه تهران برگزار می شود. سندیکای بیمه گران ایران و شبکه اجتماعی بیمه بیدبرگ برگزارکنندگان این رویداد می باشند.

سخنرانان این نشست

سخنرانان این نشست آقای محمد رضائی مدیریت بیمه های آتش سوزی بیمه ایران، آقای علیرضا مقرب مدیریت بیمه های آتش سوزی بیمه البرز، آقای محمدفرید لطیفی معاون سازمان مدیریت بحران و آقای محمد لطفی عضو هیئت مدیره انجمن کارشناسان صنعت بیمه می باشند.
محورهای گفتمان این نشست ترویج پوشش های اضافی بیمه های آتش سوزی در حوزه بلایای طبیعی، چالش های فرهنگی توسعه بیمه بلایای طبیعی در جامعه و تجارب موفق توسعه بیمه بلایای طبیعی در داخل و خارج از ایران می باشد.

• نشانی محل برگزاری: تهران، امیرآباد شمالی، خیابان شانزدهم، درب پردیس شمالی دانشگاه تهران، سالن پارک علم و فناوری می باشد.
• ثبت نام و شرکت در گپ و گفت رایگان می باشد. جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت www.gapogoft.net مراجعه کرده و یا با دبیرخانه گپ و گفت به شماره ۰۲۱۶۴۵۴۵۴۳۶ تماس حاصل فرمایید.
• علاقمندانی که امکان حضور در گپ و گفت را ندارند، می توانند به صورت وبینار این رویداد را مشاهده نمایند. برای ثبت نام در وبینار با دبیرخانه تماس حاصل فرمایید.
• گواهینامه حضور توسط جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر ارائه می شود.

Leave a Reply