افزایش کمی و کیفی خدمات بیمه آتیه سازان حافظ

 دکتر سید مرتضی ادیانی مدیرعامل شرکت بیمه آتیه‌سازان حافظ از افزایش ۵ برابری نمایندگی‌ها و ۱۰ برابری مراکزتشخیصی، درمانی جهت تسهیل و تسریع در ارائه خدمات خبر داد.

به گزارش بیدبرگ و نقل از ایسنا، دکتر سید مرتضی ادیانی در نشست صمیمی مسئولان ارشد کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی با مدیران ارشد این شرکت که در سالن جلسات شرکت آتیه سازان برگزار شد با اعلام این خبر گفت: تعداد مراکز تحت قرارداد در سال ۹۲ از حدود کمتر از ۱۰۰۰ مرکز به ۹۵۰۰ مرکز تا پایان سال قبل رسیده است که این رقم در سال جاری ۹۹۷۲ مرکز است.

وی ادامه داد: همچنین نمایندگی‌های مجاز شرکت را از ۲۰۰ نماینده به ۱۲۰۰ نمایندگی افزاش داده‌ایم که با توجه به ارقام فوق، ۵ برابر به نمایندگی‌ها و ۱۰ برابر به مراکز درمانی تحت قرارداد ما اضافه شده است. این نمایندگی‌ها موجب تسهیل و تسریع خدمات بیمه‌ای به بیمه شده‌ها می‌شود.

ادیانی ضمن مثبت ارزیابی کردن تشکیلات جدید در کانون عالی بازنشستگی کشور، این کانون را شریک مدیریتی خوبی برای ارائه بهتر خدمات به بیمه شده‌ها دانست و افزود: شرکت این افتخار را دارد که به بازنشستگان تامین اجتماعی خدمت رسانی می کند، نگاه شرکت بیمه آتیه سازازن به تشکیلات جدید کانون بازنشستگی بسیار مثبت است و حتی در خواستی که کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی در اواسط قرارداد جهت افزایش بسته خدمتی ما داده بود موافقت کردیم، گرچه قاعده بیمه‌ای چیزی خلاف این است، اما با توصیه عزیزانمان در کانون عالی بازنشستگی، به این در خواست جامه عمل پوشاندیم.

وی افزود: بیمه آتیه سازان فقط به فکر انتفاع نیست و دلیل آن، این است که به عقیده ما کار بیمه‌ای یک حرکت مشترک است و با مدیریت مشترک می‌توان انجام داد و از موانع عبور کرد؛ علاوه بر این ساختار ما با سایر بیمه‌ها متفاوت است، ما به دلیل اینکه کارگزار بیمه سلامت هستیم به ارائه خدمات بیمه سلامت فکر می کنیم و نه به انتفاع آن.

وی با بیان این مطلب که در سال جاری افزایش سرانه بیمه در مقابل افزایش هزینه‌های درمانی ناچیز است اظهار کرد: امسال سرانه ما تقریبا چیزی حدود ۱۵ درصد رشد داشته است، اما این در صورتی است که با توجه به کتاب ارزش‌های نسبی تقریبا هزینه‌های درمانی رشد ۸۵ درصدی را داشته است.

انعطاف بیمه آتیه سازان در مقابل بیمه شده‌ها و بیمه گذاران

ادیانی در ادامه به تنش‌های به وجود آمده در رسانه و چالش‌های پیش روی آتیه سازان حافظ  اشاره کرد و گفت: در اواخر سال گذشته قراردادهای ما با مراکز درمانی وارد مرحله تازه‌ای شده بود و با وجود انتقادها و فشارهایهای وارد شده از طرف رسانه‌ها و مراکز تشخیصی درمانی، آتیه سازان حافظ همه این فشار را به جان خرید و زیر بار این مشکلات قد خم نکرده است.

وی تصریح کرد: استراتژی ما بر می‌گردد به نیاز بیمه گذار، ما دقیقا انعطاف پذیریم، اگر اصرار یک بیمه گذار این است که ما با یک مجموعه درمانی قرارداد ببندیم، هیچ منعی در رد درخواست آن سازمان وجود ندارد چرا که تاوان آن را بیمه شده می‌دهد و ما حداکثر سقف تعرفه بیمه‌ای را می‌پردازیم و نه بیشتر.

مدیرعامل شرکت بیمه آتیه سازان حافظ اظهار کرد: بیمه‌های تکمیلی خرید راهبردی می کنند، ضمن اینکه هیچ شرکت بیمه‌ای با همه مراکز تشخیصی درمانی قرارداد منغقد نمی‌کند، بیمه‌های پایه که بیشترین حجم قرارداد را دارند کمتر از ۵۰۰۰۰ مرکز طرف قرارداد هستند در حالی که در کشور فقط بیش از ۱۰۰۰۰۰ پزشک داریم؛ بدون در نظر گرفتن بیمارستانها و مراکز تشخیصی درمانی.

ادیانی با اشاره به پرداخت شدن حق بیمه انصرافی‌ها در اکثر استان های کشور افزود:در مورد انصرافی‌ها باید گفت که فقط در ۶ استان به دلیل پرداخت نشدن حق بیمه با انصرافی‌ها تسویه حساب نشده است، اما در استانهای دیگر این مشکل کاملا حل شده است.

در پایان مدیرعامل شرکت بیمه آتیه سازان حافظ برای ارائه بهتر خدمات به بازنشستگان ابراز امیدواری و اظهار کرد: تلاش ما در این شرکت این است تا با تامین منابع مناسب و مدیریت هوشمند هزینه‌ها، خدمات بهتری را به بازنشسته‌ها ارائه کنیم و امیدواریم با تداوم همکاری با کانون عالی در جبران کمبود منابع پیش رو شاهد خدمات بهتر و رضایت مندی بیشتری در زمینه بیمه تکمیلی باشیم.

بیات: از خدمات بیمه آتیه سازان حافظ کاملا راضی هستیم

همچنین در این مراسم رئیس کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی با اشاره به بسیج همه جانبه برای خدمت رسانی به همه بیمه شده‌ها و بازنشسته‌های تامین اجتماعی گفت: از اینکه ما در دو قرارداد بیمه تکمیلی طرف قرارداد بیمه آتیه سازان حافظ بودیم با مدیریت خوب و مدبرانه تیم آتیه سازان ، بسیاری از مسائل مرتفع شد و رضایت عام بیمه شده ها را به همراه داشت.

وی با اعلام رضایت از خدمات بیمه آتیه سازان حافظ در زمینه بیمه تکمیلی افزود: ۳۰۰ کانون شهرستانی و ۲۴ کانون استانی با ۳۰۰۰ نیرو که مجموعه کانون بازنشستگی را تشکیل می دهند، پا به پای پرسنل خدوم آتیه سازان، مشغول خدمت رسانی به بازنشسته‌ها هستند.

علی اصغر بیات با اشاره به تعداد بیمه شده در پایان قرارداد تصریح کرد: بیش از ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار بیمه شده در این قرارداد وجود دارد که کانون عالی بازنشستگان با تشکیل یک تیم نظارتی در صدد ارائه هر چه بهتر و بیشتر خدمات به این خانواده بزرگ است.

ولی زاده
  • میشه بیمه تکمیلی رو عوض کرد
۵.۰
Sending
User Rating ۰ (۰ votes)

Leave a Reply