همایش ملی دفاتر پیشخوان

مشارکت دفاتر پیشخوان خدمات دولت و سازمان بیمه سلامت ایران درطرح بیمه سلامت همگانی تحولی عظیم و ماندگار را در کارنامه نظام سلامت کشور بوجود آورد.

به گزارش بیدبرگ و به نقل از پایگاه خبری اعتبار، با توجه به برگزاری سومین همایش ملی دفاتر پیشخوان خدمات دولت در مورخ ۲۲ اردیبهشت ماه سالجاری در سالن همایش های اجلاس سران، دکتر محمد جواد کبیر با بیان این مطلب که یکی از رموز موفقیت دولتها در دنیا چابکسازی ، بهینه سازی و بهبود اثر بخشی است ، اظهار داشت : اثر نمادهایی که می تواند نشانگر موثری برای چابکسازی دولتها باشد، همانا واگذاری خدمات تصدی گری از طریق این دفاتر است .

در این راستا وی افزود : پوشش فراگیر بیمه درمان و طرح بیمه سلامت همگانی تحولی عظیم در کارنامه نظام سلامت ، سازمان بیمه سلامت ایران و دولت تدبیر و امید است که از طریق آن توانستیم بیش از ۸ میلیون نفر از افراد فاقد پوشش بیمه در کشور را تحت پوشش بیمه ای قرار داده و خدمات درمانی مورد نیاز را در اختیار آنان قرار دهیم .
مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران همچنین تصریح کرد : باید در تمامی مناطق ، شهرها ، بخش ها و روستاهایی که مردم نیازمند دریافت خدمات هستند ، این دفاتر وجود داشته باشد و با بکارگیری افراد متخصص بتواند کارآیی لازم را در پاسخگویی به مردم داشته باشد .
دکتر کبیر اذعان داشت : واگذاری خدمات به دفاتر پیشخوان باید بصورت مستمر مورد پایش و نظارت قرار گیرد .
وی در پایان گفت : امیدواریم با همکاری و همفکری دستگاههای اجرایی کشور و دفاتر پیشخوان خدمات دولت شرایطی را فراهم نماییم تا به لحاظ کمی و کیفی نظام خدمت رسانی را ارتقاء و بهبود بخشیم .


سوال بیمه ای خود را در رابطه با بیمه عمر ,  بیمه تامین اجتماعی  , بیمه سلامت , بیمه درمان تکمیلی ( بیمه تکمیلی ),  بیمه شخص ثالث ، قانون کار و …  را در مرجع سوالات بیمه بپرسید.


برای دریافت مشاوره رایگان خرید بیمه می توانید فرم دریافت مشاوره رایگان خرید بیمه را تکمیل کنید تا نماینده بیمه منتخب با شما تماس بگیرند.


فیش بیمه ، بیمه اختیاری و بیمه مشاغل آزاد

سوابق بیمه

بیمارستان بیمه تامین اجتماعی

شعب سازمان بیمه تامین اجتماعی

آدرس پیشخوان دولت و نمایندگی بیمه سلامت

بهترین بیمه عمر

 

۵.۰
Sending
User Rating ۰ (۰ votes)

Leave a Reply

Sending