حسین کریم خان زند به عنوان مدیرعامل جدید بیمه نوین معرفی شد

مراسم معارفه حسین کریم خان زند به عنوان مدیرعامل جدید بیمه نوین با حضور اعضای هیأت مدیره این شرکت برگزار شد.

به گزارش بیدبرگ و  نقل از بنکر، در این مراسم نصراله طهماسبی عضو هیأت مدیره شرکت بیمه نوین ضمن تقدیر از زحمات آقای غلامعلی غلامی مدیرعامل قبلی بیمه نوین گفت: آقای غلامی مدیری دلسوز و پر تلاش است که تلاش ایشان در هدایت شرکت بیمه نوین طی پنج سال گذشته که سکان مدیریت شرکت بیمه نوین را عهده دار بودند، ستودنی است. حضور ایشان فرصت مغتنمی برای مجموعه بیمه نوین بود و ما همچنان امیدواریم از تجربیات ایشان بهره مند باشیم.
وی در ادامه با اشاره به تجربیات و سابقه درخشان ” حسین کریم خان زند ” مدیرعامل جدید این شرکت در صنعت بیمه افزود: حضور آقای زند با توجه به سابقه موفق ایشان در مدیریت و احساس مسئولیت ایشان به عنوان مدیرعامل جدید شرکت باعث دلگرمی است و ما امیدواریم با حضور ایشان و همراهی مدیران و کارکنان بتوانیم در مسیر رشد و تعالی شرکت، شاهد روزهای روشن و درخشانی برای شرکت بیمه نوین باشیم.
در این مراسم غلامعلی غلامی مدیرعامل پیشین شرکت بیمه نوین نیز در سخنانی ضمن تشکر از اعضای هیأت مدیره و کارکنان این شرکت، با اشاره به خوشنامی شرکت بیمه نوین در رعایت اصول حرفه‌ای صنعت بیمه گفت: پنج سال همکاری با مجموعه بیمه نوین تجربه به یادماندنی برای من بود و باور دارم جایگاه فعلی و خوشنامی این شرکت نتیجه و ثمره تلاش همه همکاران و نیروی انسانی ارزشمند این شرکت است.
غلامی تاکید کرد، بدون شک حضور آقای کریم خان زند با توجه به حسن سابقه مدیریتی ایشان اتفاق بسیار مثبتی برای آینده و موفقیت شرکت خواهد بود.
حسین کریم خان زند مدیرعامل جدید شرکت بیمه نوین نیز با قدردانی از زحمات و حسن نیّت مدیرعامل پیشین این شرکت گفت: آقای غلامی از مدیران با تجربه و صبور صنعت بیمه کشور به شمار می‌روند و مطمئناً کار کردن بعد از ایشان در این شرکت راحت نخواهد بود اما با کمک نیروی انسانی جوان و با انگیزه که سرمایه واقعی شرکت به شمار می روند، تلاش خواهیم کرد مسیر رشد خود را در رقابت با شرکت‌های دیگر مطمئن تر طی کنیم.
وی تصریح کرد: ما باید با درک مناسب از بازار و تلاش و فعالیت بیشتر از ظرفیت‌های خود هر چه بیشتر بهره برده و باور کنیم حفظ و ارتقای شرکت بیمه نوین وظیفه تک تک اعضای این شرکت در همه سطوح است.
در پایان این مراسم با اهدای هدیه ای از زحمات مدیرعامل پیشین شرکت بیمه نوین قدردانی شد.


آموزش دریافت فیش پرداخت حق بیمه ، بیمه اختیاری و مشاغل آزاد

آموزش پرداخت فیش حق بیمه از طریق دستگاه عابر بانک

آموزش پرداخت فیش حق بیمه از طریق تلفن همراه

پرداخت فیش حق بیمه از طریق اینترنت

مشاهده سابقه بیمه

آموزش ارسال اینترنتی لیست بیمه  

آموزش لیست بیمه تامین اجتماعی


سوالات خود را در رابطه با بیمه عمر ,  بیمه تامین اجتماعی , بیمه سلامت , بیمه درمان تکمیلی ( بیمه تکمیلی ),  بیمه شخص ثالث  و …  را در مرجع سوالات بیمه بپرسید.

برای دریافت مشاوره رایگان خرید بیمه می توانید فرم دریافت مشاوره رایگان خرید بیمه را تکمیل کنید تا نماینده بیمه منتخب با شما تماس بگیرند.

طاهری
  • دفتر اصلی بیمه نوین کجاست
۵.۰

دیدگاه خود را ثبت کنید: