منتخب روز: هدف از فروش، پرداخت خسارت توسط بیمه معلم، گلچین اخبار حسابداری و مالیاتی

هدف تان از فروش چیست؟

فروشندگان برجسته همگی هدف گرا هستند و هدف گرایی با موفقیت در ارتباط است. پردرآمد ترین افراد از قبل می دانند که درآمد روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه آن ها چه خواهد بود. آنها می دانند که برای رسیدن اهدافشان در فروش باید روزانه چند بار با مشتری احتمالی تماس بگیرند. آن ها حتی می دانند با پولی که دریافت می کنند چه خواهند کرد. برای همه ی این موفقیت ها باید دقیقا برنامه ریزی کرد.

اگر هدف نداشته باشید و هدف تان دقیق نباشد گویی در هوای مه آلود تیر اندازی می کنید. بهترین تیر انداز نیز در هوای مه آلود نمی تواند به هدف بزند! او هدف را نمی بیند و این طبیعی است که به هدف نزند.

اهداف مضحک به شما انگیزه نمی دهد. هدف باید جاه طلبانه اما قابل دسترس باشد. اهداف غیر واقع بینانه از انگیزه شما کم می کند. اگر هدف غیر واقع بینانه باشد با اولین چالش و دشواری دست از کار خواهید کشید.

مکتوب کنید

اگر هدف مکتوب باشد، احتمال رسیدن به آن ۱۰۰% افزایش می یابد. آن را بنویسید و نگران نباشید! حتی اگر به آن نرسید گام موثری خواهید برداشت. هدف نوشته شده را در جایی نصب کنید که هر روز آن را ببینید.

اگر هدف سالانه مشخص باشد تقسیم بندی آن به اهداف فصلی، ماهانه، هفتگی، روزانه و ساعتی کار سختی نخواهد بود. این موضوع باعث می شود که اهداف بزرگتر به اهداف کوچکتر تقسیم شود و رسیدن به هر هدف کوچکتر انگیزه شما را برای رسیدن به هدف بزرگتر قوی تر خواهد کرد.

 —————————————————————————————————————————————–

گلچینی از اخبار مهم حسابداری و مالیاتی

١- معافیت مالیات حقوق سال ٩۵ رقم ١.٣٠٠.٠٠٠ تومان تعیین شد.

٢- هر گونه بیمه از سال ٩۵ از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده معاف شد.

٣- سنوات حقوق در هر صورتی از سال ٩۵ از کسر مالیات معاف و در صورت کسر تخلف هست.

۴- نرخ ٩ درصد مالیات بر ارزش افزوده سال دیگر اضافه نمیشه.

۵-تاریخ اظهارنامه شرکت ها همچنان ٣١ تیر اما مشاغل بند ب ٣١ خرداد شد.

۶- مشاغل همه مکلف شدند دستگاه pos نصب کنن و در اظهارنامه ٩۵ ( یعنی سال ٩۶ ) حتما گردششون ثبت بشه

٧- ماده ١٨١ قانون مالیات که قبلا حکم قضایی بود تغییر کرد و به پلیس مالیاتی تغییر کرد
٨- مالیات بر خانه خالی از سال دوم نصف مشمول مالیات ( یعنی مثلا اجاره ١ میلیون ) ضرب در ٧۵ درصد مشمول = ٧۵٠ مشمول مالیات این عدد ضرب در ضریب معافیت بر اساس( حقیقی حقوقی )* نصف سال سوم معادل ١٠٠ درصد مالیات سال چهارم و بعد معادل ١۵٠ درصد
٩- استاندار ١۵ سرمایه گذاری ها بر اساس همون استاندارد قدیم و جدید فعلا اجرا نمیشه
١٠- ماده ٢٧٢ موسسه های حسابدار رسمی برای تعیین درامد مشمول مالیات حذف شد و در مورد شرکتهای خصوصی اختیار با ممیز هست ک بده به موسسات
ودر مورد دولتی ها سازمان حسابرسی

١١-قراردادهای pc و epc پیمانکاری از این به بعد به جای محاسبه بر اساس درصد پیشرفت کار مبنا بر اساس صورت وضعیت تایید شده است
١٢- اسم مالیات بر ارزش افزوده به اسم مالیات بر مصرف نهایی تغییر خواهد کرد

١٣- برای مصرف کننده نهایی اصلا گرفتن کد ملی و کد اقتصادی لازم نیست ( مثل سوپر مارکتها و

١۴- بیمه شخص ثالث برای همه خودروها اجباری شد و عدم تمدید روزانه ٢/۵ درصد تصاعدی جریمه دارد

١۵- شرکتهای صنعتی ک پروژه R&D یا همون پژوهش دارن در صورت اثبات هزینه ش کامل قابل قبول و البته ١٠ درصدم معافیت مالیاتی میگیرن.
١۶- ترازنامه جدید به این صورت هست کبه جای حسابها و استاد دریافتنی تجاریو سایر حساب های دریافتنی فقط یک حساب به نام دریافتنی های تجاری و غیر تجاری  باید استفاده کنن

سرمایه گذاری در املاک جدا گزارش میشه یک حساب دیگر به نام دارایی نگهداری شده برای فروش سود زیان به این صورت سود حاصل از عملیات در حال تداوم سود و زیان عملیات متوقف شده

 

—————————————————————————————————————————————–

مدیر بیمه های باربری، کشتی و هواپیمای شرکت بیمه معلم از دو مورد پرداخت خسارت بزرگ در حوزه بیمه های دریایی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بیمه معلم، محمد حبیبی با بیان این که ۱۹ مهر ماه خسارت قابل توجهی به یکی از یدک کش های کشتیرانی والفجر به نام کارن ۱ وارد شد، گفت: این کشتی نهایتا در خلیج فارس غرق شد.

وی افزود: برای این حادثه، بیمه معلم تا کنون به صورت علی الحساب شش میلیون و ۷۰۰ هزار دلار خسارت پرداخت کرده و پیش بینی می شود رقم نهایی آن تا ۷ میلیون و ۲۰۰ هزار دلار افزایش یابد.

به گفته حبیبیی، نظر هیات مدیره شرکت بیمه معلم بر این است که شناور غرق شده، با خارج شدن از دریا بازسازی شده و به فروش برسد.

مدیر بیمه های باربری، کشتی و هواپیمای شرکت بیمه معلم همچنین از پرداخت یک مورد خسارت دیگر در حوزه بیمه های دریایی خبر داد و گفت: مدتی پیش شناور تیبا متعلق به کشتیرانی خزر در دریای خزر و نزدیکی سواحل قزاقستان به صخره برخورد کرده و آسیب دید.

حبیبی ادامه داد: با توجه به هزینه های قابل توجه تعمیر و یدک کشی، قرار شد بیمه معلم حدود ۶۵۰ هزار دلار خسارت بابت آن به عنوان خسارت کلی (Total loss) پرداخت کند.

 

—————————————————————————————————————————————–

 

دیدگاه خود را ثبت کنید: