هفت قانون طلایی NLP ، تخفیف یا کارمزد فروشی

جرائم رانندگی گران شد

■ ۴۰۰ هزار تومان-رانندگی در حالت مستی و مصرف داروهای روان گردان و افیونی

■ ۲۰۰ هزار تومان – عبور از چراغ قرمز، سبقت غیرمجاز در راه های دو طرفه و سرعت مجاز

■ ۱۵۰ هزار تومان- انجام حرکات نمایشی مانند دور زدن در جا و یا حرکت موتور سیکلت بر روی یک چرخ، حرکات مارپیچ، حرکت با دنده عقب در آزادراه ها و بزرگ راه ها

■ ۱۰۰ هزار تومان- عبور از محل ممنوع، استفاده از تلفن همراه، عدم رعایت مقررات حمل بار و عبور وسایل نقلیه غیرمجاز از خطوط ویژه

■ ۶۰ هزار تومان – حرکت نکردن وسایل نقلیه بین خطوط، نداشتن پلاک جلو، عقب و یا ناخوانا بودن آن و عدم رعایت حق تقدم عبور

■ ۴۰ هزار تومان – نداشتن برگه معاینه فنی
https://telegram.me/joinchat/AzM0pzvpWlklby2Bfk9TDQ

—————————————————————————————————————————————–

تخفیف یا کارمزد فروشی؟؟

یادم میاد چند سال قبل خیلی از نماینده ها برای صدور شخص ثالث مبلغ بیشتری از مشتریان دریافت میکردن یا یک بیمه حوادث انفرادی به اجبار میدادن به بیمه گذار !! بعد کم کم دیدیم که همون نماینده ها مبلغ واقعی رو دارن دریافت میکنن و دیگه بیمه حوادث انفرادی هم کم کم رفت کنار . حالا جدیدا” مد شده باز هم همون نماینده ها نصف کارمزد و گاها” بیشتر از نصف کارمزدشون رو به مشتری تخفیف میدن!!! و این شده رقابت بین نماینده ها، غافل از اینکه مشتری هرسال جسارت بیشتری برای گرفتن تخفیف پیدا میکنه. امیدوارم نماینده هایی که از این روش استفاده میکنن متوجه اشتباهشون بشن و بدونن که حداکثر تا یکی دوسال آینده مجبور میشن کل کارمزد رو به مشتری تخفیف بدن!! و این یعنی فاتحه ی نماینده های کارمزد فروش!! دوست من، داری کم کم دفترت رو تعطیل میکنی !!! از من گفتن!! “اشرفی”
—————————————————————————————————————————————–

بررسی آیین نامه ۸۰شورای عالی از دیدگاه نمایندگان و کارگزاران بیمه

ایین نامه شماره ۸۰مصوب شورایعالی بیمه ,متناظر بر نحوه انعقاد و اجرای “بیمه نامه مسولیت کارفرما در قبال کارکنان “,است .در مفاد فصل مربوط به وظایف بیمه گذاران در این ایین نامه به ضرورت رعایت مقررات حفاظت فنی ,از سوی بیمه گذاران تاکید گردیده که این امر موجب میشود در زمان بروز حادثه و ایجاد خسارت بدنی برای کارکنان ,استناد به گزارشات بازرسین کار و کارشناسان حوادث کار از سوی مقامات قضایی و مراجع صلاحیت دار ذکر عبارت عدم رعایت مقررات حفاظت فنی موجب بروز اختلاف و مشکل در حل و فصل موضوع بین بیمه گذار (کارفرما)و شرکت بیمه طرف قرارداد شود .از سوی دیگر براساس قانون تامین اجتماعی ,در صورتیکه خسارت وارده ناشی از عدم رعایت مقررات حفاظت فنی از سوی کارفرما تشخیص داده شود ,این سازمان در قبال تقبل هزینه های خسارتهای پرداختی از کارفرما اقدام خواهد نمود .و در صورتیکه کارگر حادثه دیده بر اثر حادثه ناشی از کار دچار نقص عضو کلی و از کارافتادگی و یا فوت گردد ,هزینه ای معادل ده سال مستمری را از کارفرما مطالبه و دریافت مینماید تا وی را از خسارتهای پرداختی سازمان به کارگر معاف بدارد .در صورتیکه کارفرما مقصر حادثه از پرداخت مطالبات سازمان خودداری نماید ,سازمان نسبت به صدور اجراییه و وصول این هزینه ها اقدام خواهد نمود .
چاره کار چیست !؟
پایان قسمت اول
کارشناس بیمه ,حمید رضا حاجی اشرفی

—————————————————————————————————————————————–


هفت قانون طلایی NLP برای موفقیت

قانون اعتقادات
به هر چیز که اعتقاد داشته باشید چه درست چه نادرست، بر قسمت نیمه‌هوشیار ذهن تأثیر می‌گذارد و با دقتی حیرت آور به عینیت در می‌آید. هر امر باید ابتدا در غالب اعتقاد درآید تا به آن عمل شود.

قانون انتظارات
هر آنچه که انتظارش را می‌کشید به سرتان می‌آید. مثلاً اگر انتظار یک زندگی خوب و موفق را می‌کشید، همان را خواهید داشت و برعکس. پس اگر هر عملی که انجام دهید از آن انتظار مثبت داشته باشید، نتیجه مثبت خواهید گرفت. حتماً تأثیر این قانون را در زندگی روزمره زیاد دیده‌اید.

قانون جاذبه
منفی‌ها، منفی‌‌ها را جذب می‌کنند و مثبت ها، مثبت‌‌ها را. افراد با ذهنیت منفی، اشخاص منفی را جذب می‌کنند و برعکس، افراد با ذهنیت مثبت، اشخاص پر انرژی و مثبت‌اندیش را.

قانون جانشینی
ذهن نیمه‌هوشیار در یک لحظه می‌تواند فقط به یک وجه از قضیه فکر کند (مثبت یا منفی). یعنی زمانی که می‌خواهیم به جنبه مثبت کاری فکر کنیم قادر نیستیم در همان لحظه جوانب منفی آن را هم بسنجیم. مگر آنکه جنبه منفی جانشین وجه مثبت شود.

قانون کارما
آدمی تنها آنچه را که می‌دهد باز می‌ستاند. بازی زندگی، بازی بومرنگ هاست. پندار و کردار و گفتار انسان -دیر یا زود- با دقتی حیرت انگیز به خود او باز می‌گردد.

کارما واژه‌ای است سانسکریت به معنای «بازگشت». آنچه که آدمی بکارد، همان را درو خواهد کرد. بسیاری از مردم از این واقعیت غافلند که هدیه دادن نوعی سرمایه گذاری است و اندوختن از سر حرص و احتکار جز تنگدستی عاقبتی ندارد.

قانون بخشایش
این قانون می‌گوید خطا‌‌های خود و دیگران را فراموش کنید و ببخشید. فراموش کردن خطا‌‌های خود این حسن را دارد که تصویر ذهنی شخص از خود، مخدوش نمی‌شود.

هر اندیشه‌ی خشک و محدود‌کننده‌ای مثل مقصر دانستن خود، یا کینه و ناراحتی داشتن از دیگران بر ذهن نیمه‌هوشیار اثر گذاشته، مانع پیشرفت می‌شود.

قانون پرهیز از تردید و هراس
جز تردید و هراس هیچ چیز نمی‌تواند میان انسان و آرمان‌‌هایش فاصله ایجاد کند. اگر انسان بدون دلهره، برای تحقق آرزو‌هایش تلاش کند، بی‌درنگ برآورده خواهد شد.

ترس، دشمن بزرگ بشر است. ترس از تنگدستی، ترس از بدبختی، ترس از شکست، ترس از بیماری، ترس از دست دادن و … .
منبع :amardac.com

 —————————————————————————————————————————————–

بررسی کاربر
۰ (۰ رای)
در حال ارسال

ارسال یک پاسخ

اسکرول به بالا