توسعه و یکسان سازی شعبه های بیمه رازی

 چشم‌اندازهای شرکت در چارچوب بسط فرهنگ بیمه ای، تبادل دانش بیمه ای و ارائه طرح و خدمات جدید بیمه ای در راستای رضایت مندی مشتریان در الویت بیمه رازی است.

به گزارش بیدبرگ و نقل از بنکر، چشم‌اندازهای شرکت در چارچوب بسط فرهنگ بیمه ای، تبادل دانش بیمه ای و ارائه طرح و خدمات جدید بیمه ای در راستای رضایت مندی مشتریان در الویت بیمه رازی است.
همزمان با ایام مبارک مبعث رسول اکرم (ص) ساختمان جدید سرپرستی استان کردستان در شهر سنندج با حضور مدیرعامل شرکت بیمه رازی دکتر یونس مظلومی و تنی چند از مدیران فنی بیمه رازی در روز پنجشنبه مورخ ۲۴ اردیبهشت ماه افتتاح شد.
ساختمان جدید شعبه سنندج بیمه رازی طی مراسمی با شکوه واقع در ساختمان آموزش و پژوهش استانداری کردستان با حضور مدیر شعبه به همراه پرسنل شعبه و نمایندگان استان افتتاح شد.
معاونت عمرانی استانداری کردستان، مدیر کل امور اقتصاد و دارایی استان کردستان و همچنین یکی از اعضای شورای شهر سنندج جزو میهمانان ویژه حاضر در مراسم بودند و به سخنرانی پرداختند.
دکتر یونس مظلومی، مدیر عامل شرکت بیمه رازی نیز در طول این نشست ضمن گرامیداشت عید سعید مبعث و خوش آمدگویی به حضار، به تشریح استراتژی های بیمه رازی در امر توسعه و یکسان سازی شعبه های شرکت در سراسر کشور پرداختند و در ادامه به چشم‌اندازهای شرکت در چارچوب بسط فرهنگ بیمه ای، تبادل دانش بیمه ای و ارائه طرح و خدمات جدید بیمه ای در راستای رضایت مندی مشتریان اشاره داشتند.
وی همچنین از برنامه ها و اقدامات مدیران عالی صنعت بیمه در سطح کشور و شرکت های بیمه ای مادر خصوصا بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران جهت تحولات اخیر در این صنعت قدردانی نمودند و در آخر ضمن توصیه به مجموعه کارکنان و نمایندگان شبعه کردستان بیمه‌رازی خاطر نشان کردند که خدمات صادقانه را سرلوحه اهداف خود قرار داده و یادآوری نمودند تمامی مراجعین شرکت بیمه رازی اعم از بیمه گذار، زیان دیده و … باید از خدمات متمایز ما راضی باشند.
در آخر نیز جلسه ای مبنی بر ذکر مسائل و پیشنهادات نمایندگان و کارکنان شعبه با مدیر عامل و مدیران فنی تشکیل شد که مدیران ارشد به پاسخ گویی و بیان راهکارهای مناسب پرداختند.

دیدگاه خود را ثبت کنید: