تقدیر از بیمه ایران به جهت واریز منظم عوارض

اعضای شورای عالی بیمه از شرکت سهامی بیمه ایران به منظور واریزمنظم و به موقع عوارض قانونی وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی تقدیر کردند.

به گزارش بیدبرگ و نقل از بنکر، اعضای شورای عالی بیمه از شرکت سهامی بیمه ایران به منظور واریزمنظم و به موقع عوارض قانونی وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی تقدیر کردند.
معاون نظارت بیمه مرکزی با بیان اینکه عوارض وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی توسط بیمه ایران به طور منظم پرداخت شده طی نامه ای به محمود امراللهی رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه ایران آورده است: باتوجه به اینکه عوارض وزارت بهداشت از سوی بیمه ایران به موقع پرداخت شده است مراتب تقدیرشورای عالی بیمه ازعملکرد آن شرکت دراین خصوص را اعلام می نماید.
حبیب میرزایی با اشاره به اینکه سهم بیمه ایران از عوارض قانونی وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی معادل ۳۰۶/۴۸۲/۱۲ میلیون ریال بوده،ادامه داده است: براساس صورت های مالی از حق بیمه های صادره رشته ثالث اجباری،مازاد وسرنشین تا پایان بهمن ماه ۱۳۹۳ عوارض قانونی وزارت بهداشت،درمان وآموزش پزشکی از سوی آن شرکت پرداخت شده که جای تقدیر دارد.

سوالات خود را در رابطه با بیمه عمر ,  بیمه تامین اجتماعی , بیمه سلامت , بیمه درمان تکمیلی ( بیمه تکمیلی),  بیمه شخص ثالث در مرجع سوالات بیمه بپرسید.

ایمان
  • خوب کارش رو درست انجام داده
۵.۰

دیدگاه خود را ثبت کنید: