پرداخت ۴۰۰ میلیارد تومانی تعهدات بیمه دی

بحث سلامت، حرفه ای گری و انسجام سازمانی اصولی هستند که ما بر روی آن تاکید داشته و داریم. تعهدات معوق شرکت موجب بروز برخی نارضایتی ها در سال های گذشته شده بود که به لطف الهی توانستیم با پرداخت ۴۰۰ میلیارد تومانی تعهدات رضایت مشتریان خود را جلب کنیم.

به گزارش بیدبرگ و نقل از بیمه دی، در این جلسه مهندس مجید بختیاری مدیر عامل شرکت بیمه دی با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان گفت: بحث سلامت، حرفه ای گری و انسجام سازمانی اصولی هستند که ما بر روی آن تاکید داشته و داریم. تعهدات معوق شرکت موجب بروز برخی نارضایتی ها در سال های گذشته شده بود که به لطف الهی توانستیم با پرداخت ۴۰۰ میلیارد تومانی تعهدات رضایت مشتریان خود را جلب کنیم.

مدیرعامل شرکت بیمه دی گفت: این شرکت مشکلات خود را مهار و از مرحله تثبیت هم عبور کرده است و با ترسیم افق پیش رو، در آستانه شکوفایی در ارائه خدمات قرار دارد.
مهندس مجید بختیاری افزود: خوشبختانه این شرکت به صورت کاملاً حرفه ای معوقات خود را تعیین تکلیف نمود. سرمایه شرکت بیمه دی از ۶۲ میلیارد به ۲۵۰ میلیارد افزایش یافته و این یکی از موفقیت های مهم برای بیمه دی به حساب می آید. خوشبختانه در حال حاضر شرکت بیمه دی از جایگاه مناسبی در جامعه برخوردار است و آماده حضور در بازار است.
مدیرعامل شرکت بیمه دی از کاهش میزان شکایت های این شرکت خبر داد و تصریح کرد: شرکت بیمه دی در پایان سال ۹۳ جزو معدود شرکت هایی بوده که پرونده های دیه را به صفر رسانده است و خوشبختانه بیمه دی با یک تیم کاملاً حرفه ای برنامه ریزی دقیقی برای سال جاری نموده است .
وی با بیان اینکه سال گذشته مقوله پرتفوی پاک مطرح شد گفت: تامین فضای خوب برای شعب ، برخورداری کارکنان از معیشت خوب و آتیه کارکنان از جمله اهداف و برنامه های کاری ماست.
مهندس مجید بختیاری مدیر عامل شرکت بیمه دی در پایان سخنان خود به سه اصل مهم و راهبردی شرکت نیز اشاره نمود و گفت : ما هرگز در مقابل تخلفات کوتاه نخواهیم آمد و انشاء ا… با کمک همدیگر منشاء خدمات مهمی خواهیم بود.
در این جلسه داورپناه معاون اقتصادی و سرمایه گذاری شرکت بیمه دی نیز طی سخنانی و با تقدیر و تشکر از زحمات همکاران و نمایندگان گفت : نظم و انضباط در شرکت از جمله بحث های مهم و اساسی است و این امر از شاکله های پیشرفت هر شرکتی است.
معاون اقتصادی و سرمایه گذاری شرکت بیمه دی به بحث صندوق همکاران نماینده نیز اشاره کرد و گفت: در آینده ارقام صندوق نمایندگان نیز افزایش خواهد یافت.
کشاورز معاون فروش و توسعه بازار نیز در این جلسه با اشاره به مشتری مداری و خدمات پس از فروش گفت: در زمینه آموزش برنامه هایی داریم، در مورد بیمه های عمر و زندگی بازار خوبی وجود دارد و باید با نیروی آموزش دیده وارد بازار شویم.
رادسعید مدیر بازاریابی و امور مشتریان نیز در این نشست در زمینه بازاریابی و مشتری مداری سخنانی را ایراد کرد.
در این مراسم با اهدای لوح تقدیر از تلاش های پنج نماینده برتر شعب ارومیه و خوی تجلیل شد.

Leave a Reply