تجلیل از ورزشکاران و دست اندرکاران ورزشی بیمه مرکزی

تجلیل از ورزشکاران و دست اندرکاران ورزشی بیمه مرکزی.

مراسم تجلیل از ورزشکاران نمونه بیمه مرکزی  با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع، مدیران کل روابط عمومی و پشتیبانی و تعدادی از ورزشکاران رشته های مختلف برگزار شد.

به گزارش بیدبرگ  و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، سید مرتضی حسنی عقداء معاون توسعه مدیریت و منابع بیمه مرکزی در این مراسم با اشاره به این که همکاران استعداد های فراوانی در رشته های مختلف ورزشی دارند، گفت: باید با بستر سازی و رفع کمبود ها و مشکلات زمینه های لازم و مناسب را برای فعالیت های ورزشی همکاران فراهم کنیم. وی افزود فراهم کردن فضای مناسب برای فعالیت های ورزشی علاوه بر تامین سلامت جسمی، باعث پویایی و حضور فعال و موثر آنان درعرصه های مختلف کاری و اجتماعی می شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع بیمه مرکزی گفت تیم های ورزشی بیمه مرکزی فعالیت های خوبی داشته اند و البته این کافی نیست و لازم است با برنامه ریزی و تلاش، همکاران بیشتری جذب و در رشته های مختلف ورزشی فعالیت کنند.
معاون توسعه مدیریت و منابع خواستار جدیت و حضور فعال همکاران در فعالیت های ورزشی شد و گفت: انتظار می رود همکاران نسبت به این مهم اهتمام ورزند و از فعالیت های ورزشی استقبال کنند
وی همچنین بر حضور و فعالیت بیش از پیش بانوان در عرصه های ورزشی تاکید کرد و گفت بانوان همکار باید از این فرصت بیشتر استفاده کنند و نهایت بهره را از امکانات موجود ببرند و در عین حال دست اندرکاران ورزشی نیز برنامه هایی در این راستا اجرا و زمینه بیشتر بانوان در فعالیت های ورزشی را فراهم کنند.
وی توسعه تجهیزات و امکانات ورزشی در بیمه مرکزی را مستلزم حضور، استمرار و گسترش فعالیت های ورزشی همکاران دانست و در عین حال ضمن قدردانی از متولیان و دست اندرکاران ورزش در بیمه مرکزی بر تهیه امکانات و تجهیزات ورزشی و تأمین سالن های مناسب تاکید کرد.
بهزاد ورزشی مسئول امور ورزش بیمه مرکزی در ابتدای این مراسم گزارشی از فعالیت ها و مسابقات ورزشی همکاران بیمه مرکزی در سال گذشته در رشته های مختلف ارائه کرد. در پایان این مراسم نیز از برندگان تیم های ورزشی ( فوتسال، تنیس روی میز، شطرنج و آمادگی جسمانی) که در سال گذشته به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر برگزار شده بود با اهدای لوح و جوایز تجلیل به عمل آمد.

دیدگاه خود را ثبت کنید: