آشنایی با شرکت بیمه کارآفرین

درباره بیمه کارآفرین

شرکت بیمه کارآفرین یکی از نخستین شرکت های بیمه خصوصی است که پس از انقلاب در چارچوب قانون تأسیس مؤسسات بیمه غیر دولتی و قانون تجارت در تاریخ ۲۷/۱۲/۱۳۸۱ به شماره ۲۰۰۸۴۵ به ثبت رسیده و با اخذ مجوز از بیمه مرکزی ایران فعالیت خود را در سطح کشور آغاز نموده است .

فلسفه تاسیس:

گروهی از کارآفرینان فرهیخته و صاحب نام صنعت بیمه و بانک با شرکت گروهی از کارآفرینان مهندسی صنایع ساختمان و معماران اقتصادی کشور دست به دست یکدیگر داده با هدف تغییر ریشه ای ساختار سنتی در حال سکون صنعت بیمه و استقرار توسعه پایدار و خلاق در این صنعت با استفاده از منطق تحول و روشهای نوین با به کارگیری ابزارهای فنی مدیریتی وسیستماتیک قابل بهره برداری از ساختار متحول بازار بین المللی بیمه ، بیمه کارآفرین را بنا نهادند.

اهداف شرکت:

  • ۱-حاکمیت شرکتی
  • ۲-مشتری محوری و تکریم ارباب رجوع
  • ۳-بیمه گری با بکارگیری ابزارهای حرفه ای
  • ۴-خلاقیت و ابداع طرح های نو مطابق با نیاز های یک جامعه پیشرفته
  • ۵- آموزش مداوم کارکنان در کلیه سطوح

توان مالی شرکت :

بیمه کارآفرین با سرمایه ۱۲۰۰ میلیارد ریال،ذخابر فنی ۳۰۳۳ میلیارد ریال و اندوخته های قانونی،سرمایه ای و سایر اندوخته ها به مبلغ ۱۰۳ میلیارد ریال و در اختیار داشتن پوشش های مناسب اتکایی از توان مالی بالایی برخوردار و قادر است انواع ریسک های صنعتی و غیر صنعتی و همچنین صنایع عظیم نفت،گاز و پتروشیمی را با هر میزان سرمایه تحت پوشش قرار دهد.مجموعه دارایی های شرکت در پایان سال ۹۱ بالغ بر ۷۷۹۷ میلیارد ریال بوده است.

موضوع فعالیت شرکت :

  • *انجام عملیات بیمه ای مستقیم در انواع بیمه های زندگی و غیر زندگی .
  • *سرمایه گذاری از محل سرمایه و ذخایر و اندوخته های فنی و قانونی در چارچوب ضوابط مصوب شورای عالی بیمه .
  • *قبول ریسک بصورت اتکائی از شرکتهای بیمه داخلی

توان فنی و تخصصی:

این شرکت با بهره گیری از مدیران و کارشناسان کارآمد و متخصص و مجرب که بین ۲۰ تا ۴۰ سال پیشینه فعالیت در سطوح بالای مدیریتی در صنعت بیمه کشور داشته و در برنامه ریزیهای کلان این صنعت مشارکت داشته اند ، آمادگی دارد کاملترین پوششهای بیمه ای و مناسب ترین شرایط و مطلوب ترین خدمات را در کلیه رشته های بیمه از جمله بیمه های باربری ( صادراتی ، وارداتی ، داخلی ) آتش سوزی ( صنعتی ، تجاری ، خدماتی و مسکونی ) اتومبیل ( بدنه ، شخص ثالث و سرنشین ) اشخاص ( عمر گروهی ، عمر و سرمایه گذاری ، حوادث و درمان ) ، مهندسی ، مسئولیت ، اعتباری و بیمه های نفت و انرژی ارائه نماید.

شرکت بیمه کارآفرین نخستین شرکت بیمه بخش خصوصی است که توانسته است پوششهای اتکایی خود را از معتبرترین بیمه گران جهان اخذ نماید و با تحصیل پوشش های اتکایی قادر است انواع ریسک های صنعتی و غیر صنعتی را با هر میزان سرمایه تحت پوشش قرار دهد.

پرسنل و کارشناسان:

با علم به این واقعیت که رسالت خطیر حساس و پر مسئولیتی را به عهده گرفته ایم از ابتدا سعی نمودیم در زمینه استخدام کارکنان ،بهترین های موجود را در سطوح کارشناسی و کارشناسی ارشد مرتبط با این حرفه دعوت نماییم ،تحت آموزش قرار دهیم و بعد در کنار نخبگان صنعت که سرمایه معنوی این شرکت می باشند به کار گماریم.اینک به تدریج هدف ما به بار نشسته است .

در حال حاضر تعداد کارکنان به ۴۸۳ نفر رسیده که از این تعداد ۱۷۶ نفر در تهران و بقیه در شعب و واحدهای صدور شرکت در سراسر کشور در خدمت مشتریان گرامی میباشند.

شعب فعال :

بیمه کارآفرین علاوه بر واحدهای ستادی و شعبه مرکزی تهران در ۳۴ مرکز استان و شهرستان دارای شعبه می باشد :

شعب شرکت در مراکز استانهای اصفهان – آذربایجان شرقی – آذربایجان غربی – فارس – مازندران – اردبیل – چهار محال و بختیاری – همدان – خراسان رضوی – قزوین – یزد – کرمان – هرمزگان – خوزستان – سمنان – مرکزی – خراسان شمالی- کرمانشاه – کردستان – البرز- قم – بوشهر- گرگان- زنجان – لرستان – گیلان – ایلام و شهرستانهای کاشان – شهرضا – خوی – مهاباد – ساوه – مراغه و ابهر فعالیت دارند .

, بیمه کارآفرین,نمایندگی بیمه کارآفرین,شعب بیمه کارآفرین, واحد خسارت بیمه کارآفرین, بیمه نامه بیمه کارآفرین,لوگو بیمه کارآفرین,آرم بیمه کارآفرین,نمایندگی بیمه,شرکت بیمه,

بررسی کاربر
۰ (۰ رای)
در حال ارسال

ارسال یک پاسخ

اسکرول به بالا