آنچه بیمه معلم در سال ۹۳ به سرانجام رساند

 شرکت بیمه معلم به عنوان قدیمی‌ترین شرکت بیمه خصوصی کشور با ۲۰ سال سابقه فعالیت، دارا بودن ۳۵ شعبه در سراسر کشور و بیش از ۱۱۰۰ دفتر نمایندگی، همه محصولات بیمه‌ای در رشته‌های بیمه زندگی و غیرزندگی را ارائه می‌کند.

به گزارش بیدبرگ و نقل از بنکر، شرکت بیمه معلم به عنوان قدیمی‌ترین شرکت بیمه خصوصی کشور با ۲۰ سال سابقه فعالیت، دارا بودن ۳۵ شعبه در سراسر کشور و بیش از ۱۱۰۰ دفتر نمایندگی، همه محصولات بیمه‌ای در رشته‌های بیمه زندگی و غیرزندگی را ارائه می‌کند.
آنچه  در یک سال گذشته در شرکت بیمه معلم اتفاق افتاد نتیجه همکاری همه کسانی بود که به نوعی زندگی یا کارشان با نام بیمه معلم گره خورده است. با این حال نمی‌توان انکار کرد که در این موفقیت‌ها سهم همه یکسان نبود.
از این‌ها گذشته، مروری بر اتفاقات یک سال اخیر شرکت و نیزموفقیت‌های حاصل شده‌ می‌تواند امید بهتر شدن وضعیت شرکت در سال‌های آینده را بیش از پیش تقویت کند.
شرکت بیمه معلم به عنوان قدیمی‌ترین شرکت بیمه خصوصی کشور با ۲۰ سال سابقه فعالیت، دارا بودن  ۳۵ شعبه در سراسر کشور  و بیش از ۱۱۰۰  دفتر نمایندگی، همه محصولات بیمه‌ای در رشته‌های بیمه زندگی و غیرزندگی را ارائه می‌کند.
در سال جاری سرمایه شرکت بیمه معلم از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها و آورده های نقدی سهامداران از ۴۰۰ میلیارد ریال به یک هزار میلیارد ریال افزایش یافت.
دهمین و  یازدهمین  اجلاس سراسری مدیران شرکت بیمه معلم امسال با حضورمدیرعامل و  مدیران ارشد  بیمه معلم به میزبانی شعبه استان گیلان و  استان همدان برگزار شد.
بیمه معلم در سال جاری طی مراسمی از معلمان نمونه کشوری تجلیل و بیمه نامه شخص ثالث رایگان خودرو به آنها اهدا کرد و  امسال سومین مرکز پرداخت خسارت بیمه معلم نیز  در تهران افتتاح شد.
ودر اقدامی بزرگ، سرویس واریز حق بیمه مشتریان به وسیله کدهای دستوری مبتنی بر تلفن همراه را راه‌اندازی شد.

 

دیدگاه خود را ثبت کنید: