بیمه معلم خسارت آسیب دیدگان آتش سوزی بندرعباس را پرداخت می کند

رضا
  • خداییش آتیش سوزی بد بودش
۵.۰
در حال ارسال
امتیاز شما به این متن: ۰ (۰ votes)
مدیر بیمه معلم استان هرمزگان گفت: با فراهم شدن امکان ورود کارشناسان شرکت بیمه به مجتمع تجاری و مسکونی ستاره جنوب پس از تشکیل پرونده و برآورد خسارت آسیب دیدگان پرداخت می شود.

 

به گزارش بیدبرگ و نقل از خبرآنلاین، نیروهای آتش نشانی بندرعباس در محل حادثه حضور دارند و با استفاده از تجهیزات مختلف از جمله پله اضطراری در حال مهار آتش سوزی هستند.

همچنین گفته می شود که پس از وقوع آتش سوزی یک مرد ۳۰ ساله خود را از یکی از طبقات این مجتمع به سمت یکی از ساختمان های اطراف پرتاب کرده و دچار مصدومیت شده است.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی بندرعباس در این خصوص گفت: آتش سوزی مجتمع تجاری ستاره جنوب از ساعت ۷:۳۰ امروز صبح روزپنجشنبه شروع شده و تا ساعت ۱۲ ظهر ادامه دارد.

حیدری اظهار کرد:  آتش سوزی مجتمع ستاره جنوب ساعت ۹:۳۰ دقیقه به آتش نشانی بندرعباس اطلاع گزارش شده است.

وی با بیان اینکه این آتش سوزی مصدوم هم داشته است، افزود: متاسفانه آتش قفل شده است و آتش نشان ها درحال عملیات هستند.

یک منبع آگاه اعلام کرده است این آتش سوزی از یک تابلو برق شهربازی واقع در بازار ستاره جنوب آغاز شده است و تمامی طبقات را در بر گرفته است و تیم آتش نشانی توانسته تمام افرادی که در ساختمان بودند را خارج کنند.

همچنین مدیر روابط عمومی اورژانس بندرعباس در این خصوص گفت: تاکنون ۱۷ نفر بر اثر گاز گرفتگی ناشی از حریق مجتمع ستاره جنوب به بیمارستان شهید محمدی بندرعباس منتقل شده است.

علی پور اظهار کرد: هنوز آمار دقیقی از تعداد مصدومین گزارش نشده است و امکان بیشتر بودن این تعداد وجود دارد.

وی افزود: ۱۲ آمبولانس با تیم کامل امداد و نجات به محل وقوع حادثه  اعزام شده است و تمامی کد های شهری بندرعباس درگیر این سانحه هستند.

علی پور گفت: هنوز آماری از تعداد فوتی احتمالی آتش سوزی مجتمع تجاری ستاره جنوب اعلام نشده است.

مجتمع ستاره جنوب که در بلوار ساحلی بندرعباس و در نزدیکی ساحل خلیج فارس واقع شده از سال ۸۱ احداث شده است.

این مجتمع از بخش های تجاری، اداری، مسکونی و تفریحی از جمله شهربازی و سینما برخوردار است.

بیمه معلم خسارت آسیب دیدگان آتش سوزی را پرداخت می کند

مدیر بیمه معلم استان هرمزگان گفت: با فراهم شدن امکان ورود کارشناسان شرکت بیمه به مجتمع تجاری و مسکونی ستاره جنوب پس از تشکیل پرونده و برآورد خسارت آسیب دیدگان پرداخت می شود.

عبدالرضا نادری پور در مورد حادثه صبح روز پنج شنبه در بندرعباس و وقوع آتش سوزی در مجتمع تجاری و مسکونی ستاره جنوب گفت: در ابتدای وقوع حادثه کارشناسان شرکت بیمه در محل حادثه حضور یافتند ولی به دلیل شدت آتش سوزی و طولانی شدن مدت زمان مهار آتش و پلمپ شدن مجتمع به دستور قضایى، امکان ورود کارشناسان بیمه به محل فراهم نشده است.

وی عنوان کرد: ساختمان و ابنیه مجتمع تجاری و مسکونی ستاره جنوب اعم از شهربازی، سینما، واحدهای تجاری و واحدهای مسکونی به استثناء رستوران مجتمع تحت پوشش بیمه آتش سوزی شرکت بیمه معلم است و پس از انجام مراحل تشکیل پرونده و برآورد خسارتهای وارد به ساختمان و ابنیه ، مراحل پرداخت خسارت آغاز می شود.

نادری پور ضمن ابراز تاسف از وقوع این حادثه و تسلیت به خانواده بازماندگان این حادثه خاطرنشان کرد: شرکت بیمه معلم با تمام قدرت و سرعت بخشیدن به مراحل پرداخت خسارت به آسیب دیدگان تحت پوشش اقدام خواهد کرد.


آموزش دریافت فیش پرداخت حق بیمه ، بیمه اختیاری و مشاغل آزاد

آموزش پرداخت فیش حق بیمه از طریق دستگاه عابر بانک

آموزش پرداخت فیش حق بیمه از طریق تلفن همراه

پرداخت فیش حق بیمه از طریق اینترنت

مشاهده سابقه بیمه

آموزش ارسال اینترنتی لیست بیمه  

آموزش لیست بیمه تامین اجتماعی


سوالات خود را در رابطه با بیمه عمر ,  بیمه تامین اجتماعی , بیمه سلامت , بیمه درمان تکمیلی ( بیمه تکمیلی ),  بیمه شخص ثالث  و …  را در مرجع سوالات بیمه بپرسید.

برای دریافت مشاوره رایگان خرید بیمه می توانید فرم دریافت مشاوره رایگان خرید بیمه را تکمیل کنید تا نماینده بیمه منتخب با شما تماس بگیرند.

دیدگاه خود را ثبت کنید:

در حال ارسال