بیمه مسافرتی خارج از کشور و پوشش های آن

بیمه مسافرتی

در طی چند سال گذشته شرکتهای خارجی متعددی در این زمینه با شرکت های بیمه ای در ایران همکاری داشته اند و پوشش های بسیار مناسبی را برای مسافران فراهم کرده اند.

پوشش های بیمه مسافرتی خارج کشور

  1. هزینه های پزشکی و بستری در بیمارستان های خارج کشور ، اگر بیمه شده در بیمارستان بستری شود هزینه آن تا سقف بیمه نامه یعنی تا ۵۰/۰۰۰ یورو قابل پرداخت میباشد و اگر نیاز به بازگرداندن و یا انتقال به مرکز مجهز داشته باشد شرکت بیمه نسبت به انتقال وی به یک مرکز درمانی مجهز و یا بازگرداندن به کشور محل اقامتش اقدام خواهد نمود و چنانچه اگر شخص بیمه شده نیاز به بستری نداشته باشد شامل ۲۵ یورو فرانشیز خواهد شد.
  2. جبران خسارت فقدان چمدان و بار تحویلی به هواپیما ، اگر چنانچه در حین ورود شما چمدان و یا مدارک شما مفقود شود پس از گذشت چند ساعت در صورت پیدا نشدن چمدان شما شما را به هتل برده و بعد از چند روز شما را به کشور مبدا به صورت کاملا رایگان باز میگردید.
  3. هزینه های دندانپزشکی ، فقط فوریت شامل پرداخت هزینه میباشد و موارد دیگر به هیچ عنوان تحت عنوان شامل خسارت نمیباشند.
  4. باز گرداندن جسد متوفی ، اگر خدایی نا کرده بیمه شده در طول مدت سفر خود فوت نماید شرکت بیمه طرف قرارداد تمهیدات لازم را برای بازکرداندن جسد ایشان را اتخاذ مینماید.
  5. اینها همه بخشی از مزایای بیمه مسافرت خارج از کشور میباشد.
  6. در نظر داشته باشید به این دلیل که شرکت های مختلف بیمه های ایران مانند : بیمه سامان ، بیمه پارسیان ، بیمه کوثر ، بیمه کارآفرین ، بیمه ملت ، بیمه ما ، بیمه پاسارگاد ، بیمه نوین ، بیمه دی ، بیمه رازی ، عرضه کننده این بیمه نامه ها میباشند و با شرکت های مختلف خارجی همکاری میکنند و تقریبا هر شرکت شرایط عمومی خودش را دارد به قسمت توضیح شرایط بیمه نامه مراجعه نمایید و به صورت کامل رویت نمایید.
محمد رضا
  • واقعا به برای من که خیلی کمک کرد
    (۵)
Overall
۵
بررسی کاربر
۴ (۱ رای)
در حال ارسال

ارسال یک پاسخ

در حال ارسال

اسکرول به بالا