بیمه عمر بیمه صبا

معرفی بیمه صبا

در صورتی که هر گونه سوالی در زمینه بیمه صبا دارید می توانید به رایگان در بیدبرگ مرجع بیمه و قانون کار مطرح نمایید تا از راهنمایی مشاوران متخصص بهره مند شوید.

طرح اولیه تاًسیس موسسه ای برای تامین رفاه خانواده بزرگ آجا در سال ۱۳۷۸ به هیات مدیره وقت بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران (بتاجا) ارایه شد و اساسنامه و ساختار پیشنهادی آن مورد تصویب قرار گرفت.پس از آن صندوق بیمه بتاجا(صبا) از ابتدای سال ۱۳۷۹ به صورت عملیاتی شروع به فعالیت نمود.این موسسه در طول سال ها فعالیت پر افتخار توانسته است با تنوع بخشیدن به خدمات خود،به سرعت به پشتوانه ای قوی برای جبران خسارات وارد شده به کارکنان آجا تبدیل شود.

این در حالی است که با حفظ بهره وری واعمال مدیریتی بهینه تعداد پرسنل و امکانات اختصاص یافته برای اداره این موسسه عظیم در حداقل ممکن نگه داشته شده و کمترین هزینه برای اداره آن صرف شده است.
موسسه بیمه صبا در آغاز فعالیت خود،ابتدا کارکنان نزاجا و پس از مدت کوتاهی تمامی کارکنان آجا،همسر،فرزندان،منزل و اثاثیه منزل آنان را تحت پوشش بیمه خانه و خانواده قرار داد.
علاوه بر بیمه خانه و خانواده ، موسسه بیمه صبا توانست فعالیت های دیگری را از جمله در زمینه جبران خسارت های مشمول مرور زمان،کمک های ارفاقی به کارکنان مضطر،تامین ودیعه مسکن،سرمایه گذاری های عمرانی و نیز بیمه شخص ثالث و بدنه خودروهای کارکنان آجا انجام دهد

بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه صبا

با انجام مطالعات و محاسبات بیمه ای و با تصویب هیأت امناء محترم در سال ۱۳۸۹ شروع به عضوگیری نمود. در این طرح کارکنان می توانند با پرداخت اندک ماهانه به اختیار مبلغی را پس انداز نمایند و پس از گذشت چند سال از حقوق دوم یا سرمایه بلاعوض قابل توجهی استفاده نمایند.

در این طرح در حال حاضر بیش از ۶۰ هزار نفر شرکت نموده اند که علاوه بر سرمایه گذاری و بیمه عمر از وام های این طرح نیز بهره مند می گردند. بیمه صبا از این نظر، نسبت به جامعه هدف خود، بین ۲۳ شرکت بیمه موجود کشور در رتبه اول قرار دارد.

در صورتی که در زمینه بیمه تامین اجتماعی یا قانون کار نیاز به مشاوره تلفنی تخصصی دارید از طریق صفحه اصلی سایت بیدبرگ درخواست مشاوره خود را ثبت کنید

[button-green url=”https://www.bidbarg.com/?cd=&b=بیمه-عمر-بیمه-صبا” target=”_blank” rel=”nofollow” position=”center”]دریافت مشاوره تلفنی[/button-green]

saber
 • یبمه عمر بیمه کوثربهتره یا بیمه صبا
  (۵)
Overall
۵
بررسی کاربر
۵ (۲ رای ها)
در حال ارسال

7 دیدگاه ها

 1. دبیری - کد رهگیری 17699 جولای 11, 2016
 2. رهنما نوامبر 6, 2016
  • منتخب مقالات بیمه نوامبر 7, 2016
   • محمد شیروانی دسامبر 24, 2016
 3. محمد صادق خوب رو فوریه 13, 2017

ارسال یک پاسخ

اسکرول به بالا